Дзюдоїсти Любомльщини успішно виступили на чемпіонаті Волині

01 Березня 2021, 09:36
Тренери зі своїми вихованцяти 3903
Тренери зі своїми вихованцяти

Сімнадцять медалей привезли дзюдоїсти Любомльщини, вихованці тренерів Ніни СалухиОлексія Чуня та Віталія Трофимовича, з відкритого чемпіонату обласної ДЮСШ «Колос» серед юнаків та дівчат 2012-2013 років народження.

Позмагатися за нагороди до Луцька з’їхалися близько ста юних спортсменів з різних куточків Волині. Про це пише Наше життя.

Наші дзюдоїсти порадували гарним виступом, здобувши шість золотих, чотири срібних і сім бронзових нагород.

Зокрема, треті місця у своїх категоріях посіли: Арсен Шидловський, Денис Булавка, Софія Матвійчук, Ангеліна Самойліч, Олена Склярук, Анна Шум, Єва Чечіль.

Срібними призерами стали: Анна Боярчук, Соломія Оксентюк, Станіслав Широчук, Дмитро Чебиряк.

Звання переможців завоювали: Владислав Трофимович, Максим Шрамко, Олександр Думало, Ярослав Солом’янюк, Оксана Замфір, Катерина Склярук.