У Любомлі нарешті можна посмакувати справжньою піцою

13 Липня 2017, 17:55
21558

Оригінальний інтер'єр, тепла атмосфера, гостинність та привітність персоналу приємно здивують вас і не залишать байдужими.

Менше тижня тому у райцентрі відбулося відкриття піцерії «Тарантелла», на яке з нетерпінням чекали і дорослі, і малі. За такий короткий період часу любомльчани встигли облюбувати це місце, тому тут і в будень людно.

Окрім майже 30 видів піци (залежно від того, наскільки ви зголодніли, можна замовити піцу міні (22 см), стандарт (30 см) або мега (50 см) + піци, для якої ви самі можете обрати наповнення, тут є великий вибір страв, корисні салати, перші страви, вишукана італійська паста, різноманітні напої і десерти.

3

2

Можна й поласувати десертами і смачним морозив із фруктами та різними джемами.

1

Для любителів коктейлів тут запропонують оригінальні напої. Для поціновувачів хорошої випивки представлені елітні напої: віскі, ром, лікер, коньяк, кілька видів вин. Але є й алкоголь за помірними цінами.

Звабливий аромат справжньої кави так і манить зайти сюди хоч на кілька хвилин. Тут уміють приготувати лате шарами, каву з підігрітими вершками, а також гарно подати.

«Нарешті у Любомлі є де поїсти смачну справжню піцу. Сьогодні втретє тут. Щоразу іншу піцу куштуємо. Дві попередніх сподобалися. Раніше в Ковель на піцу їздили, а тепер на місці можемо смачно поїсти в стильному закладі», – розповідає відвідувач Сергій.

«Мені тут подобаються соуси, пиво смачне і порівняно не дороге. Дружина облюбувала десерти, але їй у меню не вистачає суші», – зауважує Олександр.

У піцерії розміщено 14 столів.

Можна вибрати місця на диванчику, або зручно вмоститися на оригінальних кріслах.

Якщо хочете смакувати піцу на свіжому повітрі, на вулиці теж є 8 столиків.

«Дуже зручно, що є куточок для дітей. Поки вони там граються можна спокійно випити кави і порозмовляти з подругами. Донька любить малювати, то як сюди приходить, відразу сідає за стіл із розмальовками», – підкреслює одна з мам.




«Окрім піци ми ще любимо посмакувати морозивом, яке тут оригінально подають. Тішить, що на день народження діє 15%знижка», – додає ще одна мама.

Приємно й те, що з відкриттям піцерії «Тарантелла» для 18 жителів Любомльського району з’явилися робочі місця. Так як тут працюють люди з навколишніх сіл, то у планах власників винаймати їм кімнати.

2

Також обіцяють, що до того часу, як любомльчани наїдяться піци, у меню буде кілька видів суші, а піцу навіть доставлятимуть додому. Поки що її можна замовити з собою. Тоді вартість на 10% менша.

«Тарантелла» — затишна піцерія, де можна швидко, смачно та недорого поїсти. Тут вас радо зустрінуть з 10.00 до 23.00 години.

Адреса: м. Любомль, вул. Незалежності (біля супермаркету «Наш край»).



1





2

 

Коментарі
13 Липня 2017, 22:35
Піца недобра
13 Липня 2017, 23:20
А чого тарілка пуста?
13 Липня 2017, 23:26
Гроші шкода...
13 Липня 2017, 23:32
Бо діти з"їли велику піцу дуже швидко.
13 Липня 2017, 23:35
Мені піца взагалі не сподобалася,а за рекламу напевно чималі гроші виклали,якщо так детально про все розписали)))
14 Липня 2017, 00:30
В цьому приміщенні вже"накрились мідним тазом" кілька мегабізнеспроектів))) Накриється і цей... Дуже тупа реклама,до речі...На продажному інтернет-ресурсі...
14 Липня 2017, 01:04
Адреса піцерії?
14 Липня 2017, 01:09
Адреса: м. Любомль, вул. Незалежності (біля супермаркету «Наш край»).
14 Липня 2017, 12:16
Були з подругами на вихідних, замовляли мега піцу фірмову, коктейлі, ДУЖЕ!!! сподобалась, молодці так і тримайте!!!! нарешті у нашому містечку з*явився такий заклад , де можна відпочити по - сімейному.
14 Липня 2017, 13:09
Навіщо робити 30 видів піци якщо немає до них інградієнтів? Зробили б 5-10 .
14 Липня 2017, 17:08
1) не йште цю отруту!<br/>2) кожна пица дае пять робочих мисць для ликарив!<br/>3) йште картоплю и пийте молоко и будете здорови!<br/>4) видкуди пица прийшла нехай туди ж вертаеться!
15 Липня 2017, 00:41
На вихідних були з друзями в Тарантелі. Замовляли мега піцу фірмову, нам не принесли всіх приборів, серветок, напій і до того всього без відома замість мега принесли 2 звичайні. Не уявляю які там звичайні піци, якщо наша Фірмова мала вигляд самої простої і до того ж, вона не була свіжоприготовлена, а ніби простояла пів дня там а нам просто підігріли. Я розумію, що людей багато, але якщо відкривається такий заклад, то все повинно враховуватися. Така халатність ні до чого хорошого не приведе.
15 Липня 2017, 18:15
Вчора була з друзями у &quot;Тарантела&quot;. Дуже сподобалася атмосфера, музика, офіціанти та адміністратори. Всі привітні, а музика сучасна. Щодо кухні, то не розумію, чому пишуть, що піца несмачна. Насправді смачна піца, яку принесли за 15 хв, як і обіцяли. Побувала у багатьох піцеріях, та цю винесла на перше місце з мого довгого списку.
15 Липня 2017, 19:49
крута атмосфера ) персонал на висоті) все смачно та швидко
19 Липня 2017, 04:48
Нераджу гіршої піцци в житті не їв!
19 Липня 2017, 04:53
Піцца підгоріла, одним словом сухарик, сиром і не пахло, а що там робила соя взагалі не зрозуміло! <br/>Висновок: Гарний інтерєр - &quot;&quot;піцца&quot;&quot; не зовсім піцца)
21 Липня 2017, 14:47
задумка не погана. все гарно, інтерєр хороший, піцца, як кому... Але виконання-повний провал. персонал не грамотний, не навчений...
21 Липня 2017, 18:44
в перші дні була піца ще більш менш, а тепер якісь сухарі. і взагалі не піца, а одна назва. персонал не вміє працювати з людьми, в рахунку не вказано імя офіціанта, не підрахована загальна сума, треба носити з собою калькулятор. добивають не замовлений товар. поставте нормальних керовників, а то пролетить та піцерія!!
28 Липня 2017, 02:00
Дуже Вам дякуємо. Сподобалося все, і піцца, і обслуговування. Прекрасно провели час.<br/>Будемо радити знайомим
28 Липня 2017, 02:02
Атмосферний заклад, і не погана піца
16 Жовтня 2017, 22:09
Продають алкоголь 10-ти класникам, це нормально? Я думаю такі заклади потрібно закривати, офіціант Анна не ввічлива, хамить гостям) адміністратор повинен краще виконувати свої обов'язки
29 Жовтня 2017, 15:41
Зміна яка працювала 28.10 .2017 <br/>Зробили таку піцу що їсти її було не можливо. <br/>Замість сиру поклали якійсь сирок. <br/>Але в інші дні піца була дуже смачною.<br/>Адміністрація зверніть увагу на зміну.
15 Грудня 2017, 03:30
Адміністратор Наташа хамло її до людей неможна пускати.На зауваження <br/>Ніхто незвертає уваги
15 Грудня 2017, 03:40
Принесли піццу заморожену хоча сказали що її випікали 10 хв вона була холодна Наташа адміністратор вміє тільки хамити з клієнтами невміє спілкуватись. ХТО ЇЇ ВЗЯВ НА РОБОТУ НЕРОЗУМІЮ
21 Грудня 2017, 01:18
Ну, не знаю чим Наталя не вгодила,дуже вміло виконує свої обов'язки. <br/>Часто там буваю піца дуже смачна.<br/>Адміністрація вихована та виконує свої обов'язки <br/>Анонім, а ви менше пийте =)
03 Січня 2019, 22:05
Ніколи не ходіть в цей заклад , ціни захмарні та піцца не смачна
12 Січня 2019, 00:15
Була декілька раз, ніби нічого так, сподобалось, а зайшли раз з подругою :каву чекали 20 хв. , принесли холодну, салат не смачний, а на піцу тісто закінчилось... Може день такий був. Та будучи в Любомлі зайду.
09 Липня 2019, 12:05
Це не піца а якийсь ужас