Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter

У Вишнівській громаді завершився конкурс читчів поезії Лесі Українки

10:33 23.02.2021
918

Завершився конкурс читців-декламаторів «До тебе, моя Україно, струна моя перша озветься…» присвячений 150-й річниці від дня народження Лесі Українки.

Про це інформують на сайті Вишнівської громади.

Крім Лесиного ювілею Україна святкує цього року також і 30-ту річницю Дня Незалежності, тому усіх конкурсантів очікувало досить нелегке завдання. Адже на конкурс приймалась тільки відеозаписи декламацій творів Лесі Українки про Україну або ж творів присвячених Лесі Українці та Україні.

Участь у конкурсі взяли 14 відеоробіт. Отже, переможцями конкурсу стали: Діана Федюшина с.Римачі (1 місце ); Тетяна Міщук с.Вишнів (2 місце); Мар’яна Романюк с. Радехів (3 місце).

«Варто зазначити, що для переможців, це лише початок, адже вони пройшли лише відбірковий етап. Далі їх роботи візьмуть участь у обласному конкурсі читців-декламаторів «Мій любий краю». Тому вітаємо з перемогою в конкурсі і бажаємо успіхів. Вперед, до нових перемог», – йдеться в дописі.

Комунальний заклад «Центр культури, мистецтва, естетичного виховання та спорту» Вишнівської сільської ради запрошує переможців та учасників конкурсу отримати свої призи за адресою с. Вишнів, вул. Незалежності 80а, (2 поверх, каб.11).Загрузка...
Коментарі
Загрузка...
1 березня
Сьогодні
Вчора
27.02.2021
26.02.2021
25.02.2021