По селах Любомльської громади понищили агітаційні матеріали

21 Жовтня 2020, 18:45
5781

Передвиборча кампанія – гаряча пора для усіх, хто вирішив йти на місцеві вибори. Усе було б нічого, якби учасники передвиборчих перегонів проводили свої агітації чесно та справедливо.

Днями представники політичної партії «Сила і честь» повідомили про те, що 20 жовтня в селі Почапи Любомльського району «один з кандидатів на голову ОТГ разом з іншими кандидатами в депутати проводили агітаційну роботу в даному селі, в присутності Почапівського старостинства та інших жителів села зірвали агітаційну літературу кандидатів на голови Любомльської ОТГ, та кандидатів усіх рівнів. Це все відбулося біля 15.30 даний факт зареєстрований в поліції за номером 4306 від 20 жовтня.»

Про цей же випадок написала у соцмережі й єдина жінка-кандидатка на голову Любомльської ОТГ Оксана Гінчук.

 «Днями я особисто відвідала усі куточки Любомльської ОТГ, спілкувалася з жителями, ознайомлювалася з їх проблемами та потребами... Я за власні кошти, адже не належу до жодної політичної партії чи угрупувань, виготовила інформаційні листівки та власноруч розповсюджувала їх на території громади. Однак роздруківки з моїм обличчям серед білого дня, не соромлячись виборців, позривали опоненти, а точніше помічники ДІЮЧОЇ МІСЦЕВОЇ ВЛАДИ, та деякі старости!!!!!!! Про те, що після встановлення наметів з надписом «За майбутнє», біля якої знаходилися відповідні керівники громади, через кілька годин зникла моя агітаційна продукція та УСІХ інших кандидатів, розповіли обурені жителі. На стовпах лишили «гордо» висіти обличчя «своїх» людей», - написала кандидатка.

Цей факт ми попросили прокоментувати правоохоронців.

Так, у телефонній розмові у Любомльському відділі поліції розповіли, що дійсно, поліцейські зареєстрували факт … викрадення в селі Почапи бігборда Оксани Гінчук, але на ньому не було ознак політичної агітації. За даним фактом поліцейські проводять перевірку.   

1


Коментарі
22 Жовтня 2020, 12:31
Оксана стрижи людей ти ще не прийшла в політику а вже гадиш на тих і про те що достовірно не знаєш
22 Жовтня 2020, 13:59
Боже, хлопці, який позор на весь район! Що вам не вистачає? Рома, Микола як вам не соромно? Тепер всі зрозуміли які ви лицеміри ! А і справді потрібно всім нам підтримувати Оксаночку, щоб змити таку ганьбу з нашого міста!
22 Жовтня 2020, 14:07
Приїхали до нас в городно на бандитській машині, вискочили шакали налетіли на цей портрет як коршуни і деруть рвуть роздерають і регочуть! Бандюгам місце в тюрмі!
22 Жовтня 2020, 17:16
Позор діючої влади!
23 Жовтня 2020, 00:54
По ходу ця писанина розрахована на бидло, яке не має мозгів. Зараз не те що кожна людина - кожна собака має телефона з камерою і якби агітацію справд зривали ті, кого називають коментатори, мінімум здалеку втихаря точно хтось би зняв відео