Спортсмени з Любомльщини здобули медалі на чемпіонаті України з дзюдо

18 Вересня 2020, 10:44
4472

На чемпіонаті України з дзюдо вихованці Волинської обласної школи вищої спортивної майстерності з Луцька здобули бронзові медалі.

Про це повідомляє пресслужба Управління у справах молоді та спорту ОДА.

У Харкові 16-17 вересня  відбувся чемпіонат України з дзюдо серед молоді до 23 років, на якому змагалися 345 спортсменів з 22 регіонів України. На чемпіонаті дзюдоїсти боролися за титул чемпіона у 14 вагових категоріях та за місце у збірній команді, яка візьме участь в чемпіонаті Європи серед молоді.

Волинські спортсмени вибороли три бронзові медалі.

Серед чоловіків у ваговій категорії 66 кг третє місце посів Вадим Чернов.

Бронзовими призерами серед жінок стали Дарина Ляшук у ваговій категорії 57 кг та Алла Онищук у ваговій категорії 63 кг. П’ятою у ваговій категорії 48 кг стала Катерина Пилипюк. Усі спортсмени вихованці Волинської школи вищої спортивної майстерності СК «Континіум», тренер-викладач Олександр Сікорський.