Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
Леонід Луць
Леонід Луць

У Любомльській лікарні обстежують органи черевної порожнини на сучасному апараті

09:41 12.09.2020
2795

Окрім двох апаратів штучної вентиляції легень, 12 кисневих концентраторів, двох дезінфікувальних рамок, двох електрокардіографів, операційної безтіньової лампи, дефібрилятора-монітора та двох автомобілів для забезпечення доставлення ургентних спеціалістів у лікарні закупили нову сучасну ендоскопічну стійку з відеофіксацією внутрішніх органів, які обстежуються.

Про це повідомляють на сторінці КНП «Любомльське ТМО Любомльської районної ради у фейсбуці.

Вартість ендоскопічної стійки становить 1,2 мільйона гривень.

Нова ендоскопічна стійка «SHREK», яку закупили в лікарні відповідно до вимог НСЗУ, призначена для проведення фіброскопії, колоноскопії, бронхоскопії з відео фіксацією на сучасному рівні з можливістю передачі зображення через інтернет для проведення дистанційних консультацій зі спеціалістами інших лікарень.

Леонід Луць, лікар-хірург Любомльського ТМО каже, що ендоскопічна стійка найчастіше буде використовуватись для обстеження органів шлунково-кишкового тракту (стравохід, шлунок, 12-палої кишки), проведення колоноскопії (огляд кишківника повністю).

За більш ніж тиждень часу новим апаратом вже обстежили понад 20 пацієнтів.

«Звісно, що якість нового апарату і старого – це небо і земля. Зараз маємо надсучасний апарат, який дозволяє побачити найменші зміни в органах шлунково-кишкового тракту та виявити захворювання на ранніх стадіях, в тому числі й онкологічні», – розповідає Леонід Луць.

Ендоскопічні обстеження проводяться щоденно з 8:00 до 12:00.

Записатися на обстеження за електронним направленням сімейного лікаря можуть жителі не тільки Шацького та Любомльського районів, а й інших регіонів, безпосередньо в реєстратурі поліклініки або за телефоном - 033-77- 24570 або безпосередньо у кабінеті лікаря-ендоскопіста.


Загрузка...
Загрузка...
Коментарі
26 вересня
Сьогодні
Вчора
24.09.2020
23.09.2020
22.09.2020