Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
Юний лісівник Денис Семенюк
Юний лісівник Денис Семенюк

Нудиженські школярі проводять досліди з розмноження саджанців

20:52 05.08.2020
2555

Юні лісівники Нудиженського шкільного лісництва розуміють: щоб посадити одне дерево, потрібно дуже багато зусиль та часу.

Учні шкільного лісництва якнайкраще розуміють роботу лісівників і намагаються приділити частину вільного часу на літніх канікулах. Про це інформують на сторінці Прибузького лісового господарства у фейсбуці.

Юний лісівник Денис Семенюк із Нудиженського шкільного лісництва продовжив справу випускника Богдана Солодухи із проведення досліду щодо розмноження саджанців самшиту шляхом літнього черенкування із застосуванням стимуляторів росту природного походження (бджолиний мед, дріжджі та ін.), проводить зрівняльний аналіз за попередні роки в різниці розвитку саджанців протягом трьох років із використанням різних стимуляторів росту.

Вчителька біології Надія Дитина, яка є безпосереднім керівником цього досліду, намагається запалити юних учнів знаннями. Допомагають у цьому лісівники, які теж намагаються дати учням відповідні знання для дбайливого ставлення до навколишнього середовища.

Читайте також: На Любомльщині визначили переможців конкурсу малюнків на лісову тематикуЗагрузка...
Загрузка...
Коментарі
24 вересня
Вчора
22.09.2020
21.09.2020
20.09.2020
19.09.2020