Поліція коментує нічну стрілянину в Любомлі

03 Квітня 2017, 14:34
5771

3 квітня о 2.30 у чергову частину Любомльського відділу поліції ГУНП у Волинській області з лінії «102» надійшло повідомлення від 30-річного жителя м. Любомль про те, що близько 2.20 у приміщенні ТзОВ «БудРем», по вул. Будівельників, 6, сталася бійка та стрілянина, є поранені та вбитий.

Детальніше читайте у матеріалі: «У Любомлі люди в масках застрелили чоловіка, ще двоє – в лікарні».

Працівниками поліції попередньо з’ясовано, що внаслідок неправомірних дій невстановлених осіб було вбито 40-річного жителя Любомльського району, а також поранено двох працівників ТзОВ «БудРем».

На місці події працюють працівники місцевого відділу поліції.

«Відомості про вчинене кримінальне правопорушення зареєстровано в Єдиному реєстрі досудових розслідувань за ознаками злочину, передбаченого ч.2 ст.115 КК України.

На даний час поліцейськими проводиться комплекс оперативно-пошукових заходів, спрямованих на встановлення осіб причетних до скоєння цього злочину», – повідомив очільник Любомльського відділу поліції ГУНП у Волинській області Анатолій Дружук.

Володієте інформацією про злочинців, повідомте у Любомльський відділ поліції ГУНП у Волинській області або за телефоном «102».

Коментарі
03 Квітня 2017, 18:44
Дружук почни працювати я мєнт, а не соплі жуєш та ховаєшся від громади.
03 Квітня 2017, 18:53
Пів любомля знає хто це був в масках, тільки дружук просить допомоги та інформацію. Напиши свій мобільний тут і тобі люди розкажуть що ти за мєнт і кім ти керуєш. Підказую тупим мєнтам там двоє поранених вони ж і свідки! Це логічно. Поставте біля їхніх палат охорону також і сімї захистіть, їм буде спокійніше. Перетрастіть всю наволоч любомльську і вам не тільки це допоможуть розкрити, але і про інше багато що взнаєте.
03 Квітня 2017, 19:11
Дружук не рубай окуня а розкажи всім як це було і дось брехати і прикривати всю нечисть
03 Квітня 2017, 20:14
Перш ніж ображати прийди один з одним в відділ таподілись як краще зробити розумакі ...
03 Квітня 2017, 21:19
а за мента получиш в рыло
04 Квітня 2017, 02:01
Чоловіка шкода. Шкода шо всі знають і колективно бояться
04 Квітня 2017, 14:25
я в шоці від таких подій, всі знають, що сталось, і прикриваються, в Любомлі як був безлад так і останенться...Навіщо та поліція????Аби бабки відмивати і крутеликів прикривати??Людей простих шкода...
04 Квітня 2017, 18:48
Співчуваю сім'ї загиблого.Юра був дуже хорошою людиною.Нехай земля йому буде пухом.
04 Квітня 2017, 21:38
Убивць в тюрму
04 Квітня 2017, 22:39
шановна жителька міста поліція для того щоб ти спала спокійно а нечисті в любомлі дуже багато
04 Квітня 2017, 22:51
Шановний варвар, в нас поліція для того щоб прикривати того хто більше платить..... і вбивця більше платить от з його вже роблять потерпілого..... що він оборонявся.....
05 Квітня 2017, 03:12
Цікаво- як все почалось?Всі осуджують поліцію,на мою думку в цій ситуації потрібно вислухати ,перевірити всі версії, і розібратись хто жертва, а хто агресор.Бо , як пише "Анти мєнт"-"пів Любомля знає"ніби він там був.....всі ми розумні поки не втрапили в подібну ситуацію.
05 Квітня 2017, 11:43
я знаю дуже багато порядних поліцейських і роботу покладену на їх роблять на відмінно треба просто дивитися не однобоко шановна жителька міста