Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
У Замлинському лісництві розпочався медовий сезон
У Замлинському лісництві розпочався медовий сезон

У Замлинському лісництві розпочався медовий сезон

15:25 26.06.2020
1779

Збір солодкого бджолиного продукту відбувається нині на лісових пасіках Замлинського лісництва, де утримується сто бджолосімей.

Досвідчені пасічники кажуть, що перше викачування меду цьогоріч почали дещо пізніше, ніж зазвичай, адже навесні було досить холодно, щоб відкривати вулики. Про це пише Наше життя.

Відповідальні бджолярі лісгоспу – Микола Лобко та Сергій Бородчук старанно обходять кожен вулик, виймають рамки із запечатаним медом у сотах, акуратно пером струшують комах на них і несуть у лісовий будинок до медогонки. Взагалі про бджіл, цілющі властивості меду та іншу лікувальну продукцію, яку виробляють ці смугасті трудівниці, вони можуть розповідати без упину.

Дивує і те, як чоловіки взаємодіють із кусючими комахами. Головне, кажуть, не боятися і не робити різких рухів, підходити до них з любов’ю. І демонструючи свою дружбу, беруть бджілку до рук, вона господарів признає, безтурботно повзе по руці. Утім, якщо і вжалить, коли десь ненароком придушити її, то для пасічників не проблема, вони називають такі укуси бджолотерапією, у цьому є теж своя користь.

Безперечно, спостерігаючи за працею бджолярів, видно не лише їхні знання, але і особливий трепет до цього діла. Адже робота на пасіці, догляд за нею – тяжкий труд. І без любові та бажання плоди свої та задоволення така праця не принесе.

У результаті – надзвичайно корисний, смачний і запашний продукт. Лісовий мед – винятковий своїми цілющими властивостями, смаковими якостями.Особливо безцінний, коли пасіка віддалена від сільськогосподарських полів та загазованих доріг.Мед, який зібрали на лісових пасіках у цю пору – із цвіту малини, ожини, корисних лікарських рослин, різнотрав’я.

Читайте також: У Любомлі розповіли, як пасіка може бути прибутковою

Жителям Любомльщини на замітку: як зареєструвати пасікуЛюба ХВАС,

прес-служба ДП «Любомльський лісгосп».

Загрузка...
Загрузка...
Коментарі
8 липня
Сьогодні
Вчора
06.07.2020
05.07.2020