Голову Любомльської РДА взяли на хабарі

30 Березня 2017, 18:25
7707

Чиновник вимагав гроші за виділення 16 га землі в оренду строком на 10 років.

Міністр МВС Арсен Аваков на своїй сторінці у Фейсбук повідомив, що оперативники затримали на хабарі в 2 тисячі доларів США голову Любомльської райдержадміністрації Миколу Пархомука.



Коментарі
30 Березня 2017, 22:10
Корумповані чиновники, ГАНЬБА ІМ!
31 Березня 2017, 02:16
А може тупо підстава, або боротьба за крісло
31 Березня 2017, 11:58
100% підстава. Візьмуть з Пархомука нормальну касу і відпустять. А на його місце вже є чоловічок.
31 Березня 2017, 14:31
можливо і підстава, але таке відношення, яке було у нього(Пархомука) до громадян міста, то вже занадто...Таке враження,що сміявся з людей, ми підходили до нього на рах. дитячого харчування початкових класів в школах, то висміяв і сказав, якщо їзите в Польщу, то можете і оплатити...А він не подумав про те,якби були робочі місця в місті, то ніхто туди б не їздив, там не так вже й солодко шгроші заробляються...А кошти, які могли виділитись на харчування поділили між собою та й все...Не можна так говорити,але так йому і треба...Обнагліли вже зовсім , думають тільки про себе, і як то набити кармани...
31 Березня 2017, 15:03
А чого раніше про це мовчав? А про голову та заступника Любомльської районної ради, які в 2016 році були засуджени за корупцію і ДОСІ ПРОДОВЖУЮТЬ займати свої посади, теж ніхто не знає? http://www.volynpost.com/news/73046-za-korupciyu-dvoie-lyubomlskyh-posadovciv-otrymaly-shtrafy
01 Квітня 2017, 01:27
Підстава точно і причина значно глибша ніж просто крісло. Сумно що і люди розумні та працьовиті є в районі а при владі за- ці. І це стосується не тільки героя сьогоднішнього дня. Схаменіться !! До чого ми так доживемось? Яка Європа? Що ми ще не прос-ли?
01 Квітня 2017, 13:25
А за що було брати хабар, виділення землі проводиться згідно закону по поданих документах, закони їх хтось читає, а куди дивляться земельники?
02 Квітня 2017, 04:19
Він і раніше брав разом з головою із Світязя Цвидом у того недоросля всі руки в доларах
02 Квітня 2017, 15:52
Підстава??? Не бери взяток і не буде "Підстави"!