Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
Засідання сесії
Засідання сесії

Відбулася сесія Любомльської міськради: які питання розглянули

16:58 28.05.2020
1575

Чергова сесія Любомльської міськради відбулася у міському будинку культури.

Найбільше дискусій викликали питання затвердження стартової ціни та умов продажу окремих об’єктів приватизації. Про це повідомляє Наше життя.

Йдеться, зокрема, про один із павільйонів на так званому «малому ринку». Це питання депутати виносили на голосування двічі, оскільки не могли дійти згоди щодо початкової ціни лоту. Чиновники міськради пропонували встановити її у розмірі понад один мільйон гривень, окремі депутати – майже 2,5 мільйона. У підсумку була підтримана пропозиція керівництва міськради.

У продовження «майнової» теми депутати доповнили перелік об’єктів комунальної власності міської ради, що підлягають приватизації у 2020 році, додавши туди міську лазню. Дехто з учасників дискусії наполягав на хоча б частковому збереженні профілю закладу.

Чимало питань депутати адресували запрошеним на засідання начальнику Любомльського відділу поліції Анатолію Близнюку та керівнику ДП «Любомльський лісгосп» Володимиру Туревичу.

Також в ході роботи внесли зміни до Положення про порядок призначення та звільнення з посади керівників підприємств, установ, організацій, майно яких перебуває у комунальній власності Любомльської міської ради, розглянули земельні, організаційні та інші питання.

У «різному» депутати підтримали пропозицію, виконкому, яку озвучив міський голова Роман Ющук, щодо скасування заходів до Дня міста, які традиційно проводяться на другий день Трійці.

Читайте також: У Любомлі відбулося засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпекиЗагрузка...
Загрузка...
Коментарі
11 липня
Сьогодні
Вчора
09.07.2020
08.07.2020