Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter

На засіданні виконавчого комітету Рівненської сільради розглянули важливі питання

11:01 27.05.2020
1040

На черговому засіданні виконавчого комітету Рівненської сільської ради, яке відбулось під головуванням сільського голови Володимира Крижука, розглянули 20 питань порядку денного.

У ході засідання присутні заслухали інформацію начальника фінансово-економічного відділу Світлани Стець про виконання бюджету Рівненської ОТГ за перший квартал 2020 року. Серед планових питань, які розглянув виконавчий комітет, також було питання про роботу із зверненнями та заявами громадян у Рівненській сільській раді.

Говорили також про стан спортивно-масової роботи на території громади. Про роботу закладів культури прозвітував директор КЗ «Центр КДСТ» Павло Москалюк.

Члени виконавчого комітету надали дозвіл на розчищення меліоративного каналу в Рівному. Також задовольнили заяви жителів громади щодо присвоєння адресних номерів земельним ділянкам.

Окрім того, розглянули та погодили проєкт Програми забезпечення та покращення екосистеми Рівненської ОТГ на 2020-2021 роки та ряд питань сфери соціального захисту, тощо.

Із всіх питань порядку денного прийняли відповідні рішення.
Загрузка...
Загрузка...
Коментарі
11 липня
Сьогодні
Вчора
09.07.2020
08.07.2020