Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter

У Любомлі обговорили завершення навчального року та проведення зовнішнього незалежного оцінювання

12:51 21.05.2020
1268

На нараді в голови Любомльської РДА Ігоря Оксенчука обговорили ключові питання завершення 2019-2020 навчального року та проведення ЗНО 2020.

Як повідомила завідувачка сектору освіти РДА Анастасія Савош, у зв’язку з епідеміологічною ситуацією поширення коронавірусної інфекції, що склалася в Україні в загальноосвітніх закладах району організований освітній процес в умовах дистанційного навчання з урахуванням матеріально-технічних можливостей закладів освіти. Про це повідомляють на сайті Любомльської райдержадміністрації.

Також вона наголосила, що питання виконання освітньої програми, навчального плану є внутрішнім питанням кожного закладу загальної середньої освіти згідно з чинним законодавством.

Міністерство освіти і науки України рекомендує у закладах загальної середньої освіти завершити освітній процес до кінця травня, а навчальний рік не пізніше 1 липня.

Відповідно до рекомендацій МОН, всі учні повинні бути переведені до наступного класу, отримати свідоцтва досягнень, табелі успішності, а випускники 9 та 11 класів – документи про освіту.

В Уряді рекомендують на початку 2020-2021 навчального року в 2-11 класах провести вхідне оцінювання, за результатами якого можна буде здійснити планування подальшої роботи із систематизації, узагальнення та закріплення навчального матеріалу, що вивчався учнями дистанційно.

Після завершення навчання учням 1-8, 10 класів, які будуть продовжувати навчання в тому самому закладі освіти, доречно надіслати копії свідоцтв досягнень, табелів навчальних досягнень електронною поштою. Оригінали краще вручити на початку наступного навчального року.

Оформлення свідоцтв про здобуття базової середньої освіти має бути завершено не пізніше 15 червня 2020 року. З урахуванням дотримання протиепідеміологічних вимог керівникам шкіл необхідно розробити і затвердити графіки видачі випускникам 9 класів свідоцтв про здобуття базової середньої освіти.

Також розглянули питання щодо проведення ЗНО-2020.

Пунктами проведення основної сесії ЗНО в районі визначені Любомльський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 – районна гімназія імені Наталії Ужвій» та Любомльський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №3 згідно розподілу Львівського регіонального центру оцінювання якості освіти (ЛРЦОЯО).

До процесу проведення ЗНО залучені працівники навчальних закладів з Любомльської, Вишнівської, Головненської об’єднаних територіальних громад та Згоранської ЗОШ. Усі пройшли відповідне навчання та готові працювати згідно з розподілом. В повній кількості згідно з реєстрацією участь у ЗНО беруть учні Любомльського і Шацького районів та студенти Любомльського професійного ліцею.

Загрузка...
Загрузка...
Коментарі
25 травня
Вчора
23.05.2020
22.05.2020
21.05.2020