Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
Через «Ягодин» незаконно везли товару на понад чотири мільйони гривень
Через «Ягодин» незаконно везли товару на понад чотири мільйони гривень

Через «Ягодин» незаконно везли товару на понад чотири мільйони гривень

07:12 09.05.2020
1524

В зону митного контролю «Ягодин» в напрямку «в’їзд в Україну» заїхав вантажний автомобіль під керуванням громадянина України.

В результаті проведення повного митного огляду встановили невідповідність переміщуваного товару товаросупровідним документам. Про це повідомляють на сторінці Волинської митниці Держмитслужби у фейсбуці.

На підставі вищезазначеного встановили, що кількісні та якісні характеристики товару, який переміщується в адресу компанії імпортера, не відповідають товаросупровідним документам компанії експортера.

Відповідно до листа компанії відправника встановили, що особою, відповідальною за експорт і відправку вантажів, які прямують транзитом через Україну, є менеджер компанії.

Таким чином, громадянин Федеративної Республіки Німеччина через водія компанії-перевізника вчинив дії спрямовані на переміщення через «Ягодин» з приховуванням від митного контролю товару кількістю 1214 штук, загальною вартістю понад 4,36 мільйона гривень, тобто з поданням органу доходів і зборів як підстави для переміщення товарів документів, що містять неправдиві відомості щодо найменування товарів та їх кількості.

Читайте також: На «Ягодині» в українця виявили незадекларовану валюту
Загрузка...
Загрузка...
Коментарі
11 липня
Сьогодні
Вчора
09.07.2020
08.07.2020