Українці, які повертаються з-за кордону, проходитимуть обсервацію в готелі «Ягодин»

На Волині громадян, які в’їжджають в Україну, планують поселяти на обсервацію в готелі «Ягодин».
Це виправдана логістика, переконані чиновники, бо розташований він лишень за кілометр від однойменного пункту пропуску, що суттєво скорочує витрати на перевезення людей. Про це йдеться в сюжеті Андрія Гнатюка.
До того ж, навколо готелю не має житлової забудови, тому поселенці будуть позбавлені контакту зі сторонніми людьми. Раніше під обсервацію планували відвезти санаторій «Згорани», але згодом дитячу оздоровницю на березі озера залишили в резерві й заселятимуть, якщо наплив людей буде надто великий.
Читайте також: Розпочали обов’язкову обсервацію громадян, які повертаються через «Ягодин»
Обов'язкова обсервація: на «Ягодині» блокували рух на митниці. ВІДЕО
Читайте також:
- Луцьк
Безкоштовні два гектари землі: уряд схвалив законопроєкт, де скасувують на це право
- Свалява
Шмигаль озвучив тариф на електроенергію 2021
- Свалява
До уваги свалявчан: частина українців може залишитись без пенсій
- Любомль
В усьому винен алкоголь: у Польщі підрізали 25-річного українця
- Іваничі
В усьому винен алкоголь: у Польщі підрізали 25-річного українця