Обов'язкова обсервація: на «Ягодині» блокували рух на митниці. ВІДЕО

14 Квітня 2020, 18:03
Обов'язкова обсервація: на «Ягодині» блокували рух на митниці 8801
Обов'язкова обсервація: на «Ягодині» блокували рух на митниці

На Волині розпочали обов’язкову обсервацію громадян, які повертаються з-за кордону.

Від 14 квітня усі громадяни, які перетинатимуть кордон на пункті пропуску «Ягодин», повинні підписати згоду, після чого у супроводі поліції для усіх організують доїзд до місць обсервації.

Кілька годин тому на митниці заблокували рух – вимагали дозволили людям, які в'їжджають в Україну, піти на самоізоляцію, а не на примусову обсервацію.

«Було перекриття руху митниці, але зараз рух відновлено. В перекритті брали участь родичі тих, хто повертається з-за кордону. Були й перевізники, які везуть далі тих людей, які перетинають кордон. Їх особи поки не встановлено, – повідомив керівник Любомльського відділу поліції Анатолій Близнюк. – На тих, хто повертався сьогодні з-за кордону і відмовився від обсервації, були складені адміністративні протоколи і вони будуть перебувати на самоізоляції». 

З власних джерел виданню Район.Любомль стало відомо, що більшість тих, хто перекривали рух, були саме перевізники, які везуть далі тих громадян, які перетинають кордон. Приміром, за дорогу до столиці деякі з них просять до 8 тисяч гривень.

Читайте також: Розпочали обов’язкову обсервацію громадян, які повертаються через «Ягодин» 

Коментар
Код блоку:
23/03/2023 Середа
22.03.2023