За тиждень пункти пропуску на Волині перетнули 1600 жителів області

07 Квітня 2020, 14:59
За тиждень пункти пропуску на Волині перетнули 1600 жителів області 2474
За тиждень пункти пропуску на Волині перетнули 1600 жителів області

За тиждень пункти пропуску у Волинській області перетнули 8,5 тисяч громадян. 

Про це розповіла заступниця директора Волинського обласного лабораторного центру МОЗ України Лариса Дудковська  в ході робочої наради із керівниками райдержадміністрацій, міськими головами та головами ОТГ, повідомляють на сайті Волинської ОДА.

«Усі волиняни, які перетнули кордон України підписали інформовану добровільну згоду на самоізоляцію. Наразі проводиться спільна робота представників лабораторного центру, поліції та медиків щодо дотримання цими особами умов самоізоляції.

За останній тиждень по пунктах пропуску «Ягодин», «Доманове» та «Дольськ», через державний кордон з Польщею та Білорусією, кордон перетнуло близько 8,5 тисяч осіб. З них понад 1600 волинян. Списки громадян з інших областей передані до територіальних лабораторних центрів», – розповіла Лариса Дудковська.

Окрім цього, варто наголосити, що за період дії карантину в області до адміністративної відповідальності притягнуто 68 осіб. З них: 19 – керівників торгових закладів, 36 – працівників підприємств і установ, один водій, та шестеро осіб, які порушили самоізоляцію.

Читайте також: 7 квітня тимчасово закритими будуть 115 пунктів пропуску: які працюватимуть на Волині

Коментар
12/06/2024 Середа
12.06.2024