Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
Конфісковані товари
Конфісковані товари

На «Ягодині» вилучили нелегальний товар на мільйон гривень

16:21 02.04.2020
1909

Прямуючи з Польщі в Україну, в зону митного контролю поста «Ягодин» заїхав вантажний автомобіль «ДАФ» під керуванням українця.

До митного контролю митному органу подано товаросупровідні документи, відповідно до яких переміщуються меблі та освітлювальні прилади фактурною вартістю 6,5 тисяч доларів США. Про це повідомляють на сторінці Волинської митниці Держмитслужби у фейсбуці.

В результаті повного митного огляду зазначеного транспортного засобу, виявили незадекларовані одиниці товару та встановили, відповідно маркувань упаковок, країну виробництва меблів (Королівство Швеція), де згідно з поясненнями водія і відбулося завантаження автомобіля. Під час здійснення митного контролю підтвердили інформацію щодо країни виробника та визначили вартість товару, що становить 37,7 тисяч доларів США.

Таким чином, керівник фірми отримувача, вчинив дії, спрямовані на переміщення через митний кордон України з приховуванням від митного контролю товару, шляхом подання митному органу документів, що містять неправдиві відомості щодо кількості товару, продавця, отримувача та його фактурної вартості.

Працівники Волинської митниці склали протокол про порушення митних правил, відповідно до якого товар вартістю понад мільйон гривень вилучили до рішення суду.

Читайте також: Відомо, яке підприємство намагалося вивезти через «Ягодин» медичні халати

На «Ягодині» вилучили незадекларований одяг

Загрузка...
Загрузка...
Коментарі
28 травня
Сьогодні
Вчора
26.05.2020