Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter

Молодь Вишнева прибрала від сміття узбіччя дороги до хутора Підстав'я

13:55 31.03.2020
1579

Юнаки та дівчата села Вишнів підтримали екомарафон добрих справ та прибрали узбіччя дороги (близько 2 кілометрів), що веде до хутора Підстав'я.

Ініціатива прибрати територію належала Богдану Ситоносицькому, а допоміг із вивозом сміття Андрій Сахарук, які є активними мешканцями громади та турбуються про навколишнє середовище. Про це повідомляють на сайті Вишнівської ОТГ.

«Ми навіть не могли уявити, що тут стільки сміття. Сподіваємося, що наша праця недаремна і люди більше не будуть викидати сміття в місцях, необлаштованих для цього», – ділиться враженнями студентка Оксана Бідношей, яка приїхала з Києва в гості до тітки.

«Приємно бути корисними. Хочеться, щоб збільшили штрафи за вивіз сміття в невідведені для цього місця. Прибирання тривало понад три години, однак результат вартував затрачених сил та часу», – коментують активісти.

Вишнівська сільська рада висловлює щиру подяку молоді села Вишнів, котрі долучилися до ініціативи прибирання території: Оксані Бідношей, Андрію Тарасенку, Сергію Тарасенку, Андрію Сахаруку, Павлу Коцурі, Роману Коцурі, Владиславу Філю, Сергію Хавхуну, Станіславу Романюку, Роману Удальцову, Світлані Жолоб, Андрію Лазаруку, Юлії Сахарук, Богдану Ситоносицькому, Віталію Бубену.

«Ми впевнені, що саме за такою ініціативною молоддю майбутнє нашої громади. Долучайтесь та приєднуйтесь до нас. Зробімо планету чистою разом», – йдеться в повідомленні.

Читайте також: Молодь Вишнева прибрала від сміття галявину біля місцевої річкиЗагрузка...
Загрузка...
Коментарі
28 травня
Сьогодні
Вчора
26.05.2020