Любомльська лікарня отримала новий дефібрилятор

28 Січня 2020, 10:07
Любомльська лікарня отримала дефібрилятор 2337
Любомльська лікарня отримала дефібрилятор

Новенький німецький дефібрилятор Primedik DEFI-N отримали минулого тижня в Любомльському ТМО.

Про це повідомляють на сторінці КНП «Любомльського ТМО» у фейсбуці.

Такий потрібний лікарні апарат отримав генеральний директор Любомльської лікарні Володимир Дибель від голови Волинської обласної організації Товариства Червоного Хреста Валентини Пришко.

У обласній організації Червоного Хреста відзначають, що вже не один рік співпрацюють із Товариством Червоного хреста з Німеччини, котрі постачають гуманітарну допомогу лікарняним закладам області. Згодом, після оформлення гуманітарного вантажу на митниці, до лікарень Волині знову надійде черговий транш медтехніки та інших засобів.

Читайте також: Місіонери з Німеччини побували у Любомльській лікарні

У свою чергу Володимир Дибель зазначає, що така співпраця з обласними та німецькими червонохрестівцями дає можливість покращити матеріально-технічну базу медичного закладу, натомість кошти медичної субвенції, які виділяються на функціонування лікарень, можна сконцентрувати на придбання іншої медичної техніки.

«У нашій лікарні є дефібрилятори, але цього мало і деякі з них дещо застарілі, аби забезпечити повноцінне надання невідкладної допомоги нашим жителям при станах, що загрожують життю. Шукаємо різні шляхи та засоби, аби медичний заклад відповідав певному рівню надання допомоги.

Дуже вдячний волинській організації Червоного Хреста за співпрацю. А німецьким дефібрилятором будуть користуватися лікарі одного з відділень нашого підприємства», – розповів Володимир Дибель.


Коментар
23/07/2024 Вівторок
23.07.2024
22.07.2024
Афіша
  • Сьогодні
  • Завтра
  • Незабаром