Топ популярних і рідкісних імен на Любомльщині у 2016 році

10 Січня 2017, 16:40
3515

Як у минулому році жителі району називали своїх дітей?

У Любомльському районному відділі державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Волинській області повідомили, що найчастіше хлопчиків називали Іван, Андрій, Олександр, Ілля, Матвій.

Найпопулярніші імена для дівчаток – Анастасія, Софія, Дарина, Анна, Яна, Мілана.

Деякі любомльчани обрали для своїх кровинок рідкісні імена. Серед хлопчиків можна буде зустрітися і познайомитися з Еріком, Захарієм, Ігнатом, Акімом, Серафимом, Робертом.

А серед дівчаток – із Златою, Евеліною, Домінікою, Емілією, Радою, Маріанна, Аліса, Поліною.

Частина ж батьків дотримується традицій і дає наймення святців, яких пошановують у цей чи найближчий день.

Коментарі
10 Січня 2017, 21:18
Ще одне з рідкісних імен в Любомльському районі в 2016 році-Марат.
11 Січня 2017, 00:52
Імя супер!!!Чекаємо поповнення і назвемо теж Марат Дякуємо що допомогли вибрати імя
11 Січня 2017, 02:11
В нашій сімї є Любомирчик.
11 Січня 2017, 03:15
Для чого називати дітей - українців чужоземними іменами? Марати, Мурати, Артури, Мілани і інші &quot;популярні&quot; в Україні імена в майбутньому дитини можуть зіграти негативну роль. Батьки, будьте свідомі! Є багато гарних українських імен: Устим, Данилко, Гордій, Юстина, Уляна, Ярина та багато інших. <br/>Пи. Си. &quot;Хто ти? Який з тебе українець, коли звати тебе Марат (Мурат, Артур, Кіріл)? Україна - для українців!&quot; - раді будете чути таке до своєї рідної і найкращої дитини?
11 Січня 2017, 12:10
Волинянин!! Якщо тебе звати Степан, Данило чи Василь то ще не означає, що ти великий патріот своєї держави!!! І також коли буде можливість, ти не емігруєш під підпільним ім'ям Деніель до якої Іспанії :)) Будь простішим , до звичних в наш час речей ;))
11 Січня 2017, 12:24
Люди запамятайте не імя красить людину ,а людина імя .Хай би як назвали дитинку лише б здорова була і росла на радість батькам.
11 Січня 2017, 12:34
Волинянин а чого ти не написав свого справжнього імя - Ярослав ?
11 Січня 2017, 14:24
Волинянин,ставлю тебе до відома,що поляки останнім часом стали називати своїх дітей українськими іменами!Поїдь ще з ними розберись,ярий українець.
12 Січня 2017, 01:30
Шановні дописувачі! Я висловив проукраїнську думку щодо імен наших українських діток. Є своє - найкраще, найколоритніше, то для чого нам чуже? Українська мова, українська історія, українська церква, українська національна ідея, українські звичаї і традиції, пам'ять про наших дідів і прадідів- це все і є фундаментом сильної, могутньої Держави України. Саме тому мінімум, що може зробити українець для цього фундаменту - це народжувати і давати українські імена своїм діткам. Все просто.
12 Січня 2017, 17:34
Волинянин!Не всі Івани,Тараси,Данили пішли в АТО,захищати сильну,могутню державу.Не зпрацювала твоя логіка.І тих Артурів чи Маратів батьки можуть так виховати патріотами,що тим Іванам чи Устимам ще буде далеко до них.
12 Січня 2017, 19:43
Волинян, занотуй цю думку у записничок та залиш при собі, і НІКОЛИ, чуєш, НІКОЛИ не навязуй її іншим людям!!!! Грамотій- захисник своєї держави!!!! Провів українську акцію і пішов слухати російський шансончик!
14 Січня 2017, 16:25
Олено і Тетяно! Думку свою не нав'язую, а висловлюю. Думка моя є проукраїнською і пронаціоналістичною. Я за все українське, зокрема і за імена дітей, як майбутньої української нації. Шансону москальського не слухаю, а вам, дописувачам, скажу, що обов'язок кожної родини виховувати дітей на українських звичаях і традиціях, справжніх патріотів своєї держави, за яку поклали свої життя та пролили кров тисячі українців. <br/>Пи. Си. Будьте свідомими! Забийте в гугл &quot;українські імена хлочиків та дівчаток&quot;, вибирайте, давайте їх своїй малечі, і виховуйте нове покоління українців! З Василем усіх! Будьте здоровими!
14 Січня 2017, 22:25
Волинянин!Імя дитини у вихованні нового покоління українців ролі не грає.Чи ви забороните Кірілу,Мілані вчити гімн України?Ви вже зациклилися на свому.До Ткачука,до Ткачука...
15 Січня 2017, 15:28
Волинянин,а можна дізнатись ваше імя? Чого ви його приховуєте?