Спортсмени Рівненської ОТГ завоювали нагороди на турнірі пам’яті Волинських майстрів дзюдо

03 Грудня 2019, 13:02
Відкриття турніру з дзюдо

За медалі боролися 400 молодих учасників з Львівської, Хмельницької, Рівненської, Київської, Одеської, Івано-Франківської, Волинської областей.

Під час відкриття заходу привітав учасників змагань директор Федерації дзюдо Волині Віталій Терешкевич.  Про це інформують на сайті Рівненської громади.

Також організатори запросили рідних та близьких померлих майстрів дзюдо.

У відкритому Всеукраїнському турнірі пам’яті Волинських майстрів дзюдо серед юнаків та дівчат, який відбувся 1 грудня у Луцьку, взяли участь дзюдоїсти із Рівненської ОТГ.

Дзюдоїсти рівненської спортивної секції вибороли призові місця. Микола Гурко у ваговій категорії 28 кілограм посів друге місце. Вікторія Чоботан у ваговій категорії  44 кілограми та Анастасія Гайко у категорії 52 кілограми вибороли третє місце. Вікторія Тимощук у категорії 52 опинилася на п'ятому місці.

Також нагадують, що у селів Рівне проводяться безкоштовні заняття з дзюдо для дітей громади. Такі спільні ідеї допомагають юним спортсменам приносити хороші результати.