Юні туристи з Любомля здобули нагороди на Відкритих обласних змаганнях

25 Листопада 2019, 11:10
Учасники змагань 2366
Учасники змагань

Туристсько-краєзнавчі змагання були присвячені Дню Гідності та Свободи.

23-24 листопада на базі Штунського ЗЗСО Вишнівської громади відбулися Відкриті обласні змагання з туристсько-краєзнавчого крос-походу та орієнтування серед філій Центру національно-патріотичного виховання, краєзнавства та туризму, – повідомляють на сайті Любомльського ЗЗСО №2.

В змаганнях взяли участь 19 команд в молодшій та старшій вікових групах.

В загальнокомандному заліку молодшої вікової групи команда Любомльського ЗЗСО І-ІІІст. № 2 посіла ІІ місце (Назар Іваніцький, Аліна Солом'янюк, Іван Вавриш, Олександр Богдан). В індивідуальному заліку на дистанції «Смуга перешкод» ІІІ місце виборов Назар Іваніцькій, а у виді «Спортивне орієнтування» призеркою (ІІІ місце) стала Аліна Солом'янюк.