Учні шкіл Рівненської громади змагалися на обласних змаганнях з туризму

03 Листопада 2019, 14:45
Карта орієнтування 2523
Карта орієнтування

Команда Рівненської ОТГ взяла участь у змаганнях «Волинська осінь».

29-31 жовтня відбулися ХІХ обласні особисто-командні змагання зі спортивного орієнтування «Волинська осінь», повідомляють на сторінці-facebook Рівненської громади.

Команду Рівненської ОТГ представляли учні Полапівського ліцею –Даша Сукач, Оксана Звіринська, Іван Демчук, Микола Сукач, Олександр Степанюк, Юлія Піддубенець, Неля Мучак, Олександр Костюк, Софія Челядин, Олександр Лукашук, Олег Бортник, Артем Афанасьєв, Марія Гельжинська, Матвій Ципящук, Дарина Прилепа та Максим Шевчук. Також учні Гущанського ліцею – Юлія Бутовин, Анна Цвид, Вікторія Адамчук, Віталій Кудисько, Дмитро Селегейна, Станіслав Цвид та Кирил Антонюк.

Першого дня змагання відбувалися поблизу м. Володимир-Волинського. Того дня зібралася рекордна кількість змагальників – 379 учасників з 20 команд.
В цей день на 4 місці розмістилася команда Рівненської ОТГ. В особистому заліку, серед дівчат середньої групи чемпіонкою стала наша спортсменка – Юлія Піддубенець.

Другий день змагань проходив у Ківерцівському районі поблизу села Кульчин. Близько 300 орієнтувальників з 12 команд змагалися за першість.
Команда Рівненської ОТГ фінішувала на 7 місці. У особистому заліку варто відзначити нашу Дашу Сукач, яка виборола срібло у середній групі.

Завершальний день приймав Ратнівський район. Позмагатися з’їхалося 288 учасників з 12 команд. Рівненська команда виборола 5 місце. В особистому заліку наші хлопці – Віталій Кудисько та Артем Афанасьєв здобули «бронзу» у середній та молодшій групі відповідно.

Призери змагань в особистому заліку всіх трьох днів отримали грамоти та медалі, а переможці ще й подарунок – квитки на фестиваль українського духу «Бандерштат 2020».