Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
Педагоги
Педагоги

У Любомлі дискутували педагоги в питанні Нової української школи

13:40 30.10.2019
1050

«Розвиток початкової школи в контексті завдань Нової української школи» – таке питання розглядалося на засіданні педагогічної ради Любомльського ЗЗСО №2.

У заході взяли участь педагоги Любомльського НВК-гімназії та Любомльської школи №2. Така форма роботи підтримана керівництвом обох сусідніх закладів, – йдеться на сайті Любомльського ЗЗСО №2.

Розпочала засідання директорка школи №2 Марія Мельниченко. Вона наголосила на компетентностях, якими повинен володіти вчитель Нової української школи.


«Педагогічна майстерність вчителя НУШ» така тема виступу Анатолія Луцюка, завідувача кафедри педагогіки і психології ВІППО, доцента, кандидата педагогічних наук, якого було запрошено для участі у засіданні педагогічної ради.

Практичним досвідом роботи поділилися педагоги, що вже впроваджують ідеї НУШ у своїй роботі. Леся Скрипицька, вчителька початкових класів навчального закладу №2, навела свої аргументи «за» і «проти» НУШ на основі перших двох місяців роботи у 1-му класі.

«Медіавіконце: читаю, слухаю, бачу. Джерела інформації» – тематика виступу Марії Гоштинар, вчительки 2-го класу ЗЗСО №2. Вона запропонувала присутнім у групах попрацювати з лепбуком – інтерактивною папкою для дітей. Наталія Зінчук, вчителька початкових класів гімназії, поділилася окремими формами оцінювання навчальної діяльності учнів, які використовує у своїй роботі.У засіданні педагогічної ради взяли участь завідувачка КЗ «Методичний центр» Валентина Микитюк та методистка цієї установи Любов Абрамчук. За результатами роботи педрадою були прийняті відповідні рішення.

Директорка Любомльського НВК-гімназії Олена Тишик запросила педагогів школи №2 на засідання педради, яке відбудеться уже в листопаді.

Загрузка...
Загрузка...
Коментарі
19 листопада
Вчора
17.11.2019
16.11.2019
15.11.2019
14.11.2019
13.11.2019
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин
sdsd