Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter

У Любомлі відбувся конкурс гумористів

09:00 22.10.2019
1131

У конкурсі взяли участь учні усіх закладів загальної середньої освіти Любомльської ОТГ та вихованці Любомльського Будинку школяра.

У четвер, 17 жовтня, в Любомльському Будинку школяра відбувся міський етап Всеукраїнського конкурсу юних гумористів «Посміхнемось щиро Вишні».

У номінації «Вишневі усмішки» у першій віковій групі (10-12 років) переможцями стали: І місце – Роман Сіньков (учень Бірківського ЗЗСО І-ІІ ст.); ІІ місце – Владислав Щербатий (вихованець зразкової театральної студії «Шанс» Любомльського Будинку школяра); ІІІ місце – Дмитро Шостак (учень Любомльського ЗЗСО І-ІІІ ст. № 2), Богдан Хмелюк (учень Куснищанського ЗЗСО І-ІІІ ст.), Катерина Гелетуха та Артем Сіжук (учні Підгородненського ЗЗСО І-ІІ ст.)

У другій віковій групі (13-15 років) І місце посів Вадим Коваль (учень Любомльського ЗЗСО І-ІІІ ст. № 3); ІІ місце – Наталія Пилипчук (учениця Городненського ЗЗСО І-ІІ ст.), Юлія Зінчук (учениця Любомльського НВК); ІІІ місце – Михайло Прокоса (учень Запільського ЗЗСО І-ІІ ст.).

У номінації «Власні усмішки» учні представляли два власні твори гумористичного жанру. Переможцями стали: Мирослава Маслянка (учениця Любомльського ЗЗСО І-ІІІ ст. № 2), Ольга Мариньоха (учениця Бірківського ЗЗСО І-ІІ ст.), Богдана Бекерей (вихованка зразкової театральної студії «Шанс» Любомльського Будинку школяра), Анна Склянчук (учениця Любомльського ЗЗСО І-ІІІ ст. № 2).

У номінації «Веселий пензлик» учні представляли власні художні роботи за творами Остапа Вишні.

У першій віковій групі (10-12 років) І місце зайняла Анастасія Сацюк (вихованка гуртка «Образотворче мистецтво» Любомльського БШ); ІІ місце – Анастасія Мохнюк (вихованка народної студії образотворчого мистецтва «Етюд» Любомльського БШ), Богдана Бінюк (вихованка зразкової студії «Чарівна соломка» Любомльського БШ); ІІІ місце – Артем Мирончук (вихованець гуртка «Мастихін» Любомльського БШ), Віталіна Якимук (учениця Запільського ЗЗСО І-ІІ ст.).

У другій віковій групі (13-15 років) І місце посіла Ангеліна Чоботан (вихованка гуртка «Мастихін» Любомльського Будинку школяра); ІІ місце – Анна Шваліковська (учениця Любомльського ЗЗСО І-ІІІ ст. № 2), Олена Швець, Софія Швець (учениці Любомльського НВК); ІІІ місце – Уляна Шлапа (учениця Куснищанського ЗЗСО І-ІІІ ст.), Валерія Прадун (учениця Любомльського ЗЗСО І-ІІІ ст. № 3).

учениця Любомльського ЗЗСО №2 АННА СКЛЯНЧУК.

Загрузка...
Загрузка...
Коментарі
21 листопада
Вчора
19.11.2019
18.11.2019
17.11.2019
16.11.2019
15.11.2019
14.11.2019
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин
sdsd