Команда з Куснищ – володар Кубка Любомльщини з футболу

11:52 07.10.2019
833

У матчі за трофей зійшлися команди «Куснища» та «Кордон» (Рівненська ОТГ).

У неділю, 6 жовтня на стадіоні «Колос» в Любомлі відбувся фінальний поєдинок Кубка району з футболу.

Команди розпочали матч обережно, грали без особливої гостроти. Рахунок у матчі в середині першого тайму відкрив гравець Куснищ Сергій Ковальчук, пробивши точним ударом зі штрафного. За кілька хвилин цей самий гравець подвоїв перевагу своєї команди, реалізувавши пенальті.

На 33-ій хвилин «Кордон» відіграв один м'яч –відзначився Юрій Склянчук, проте за три хвилини все той же Сергій Ковальчук забиває втретє.

У другому таймі куснищанці забили вчетверте, відзначився знову Сергій Ковальчук. Таким чином фінальний свисток судді зафіксував перемогу команди «Куснища» з рахунком 4:1.

Спортсменів привітали і вручили нагороди перший заступник голови РДА Олександр Герасимчук та начальник відділу культури, туризму, молоді та спорту РДА Руслан Гіль.