Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter

У Вишнівській громаді обговорили роботу в напрямку влада–громада

13:45 15.09.2019
630

В адмінприміщенні Вишнівської сільської ради працювала робоча група над аналізом та вдосконаленням наявних та напрацюванням нових рішень місцевих рад щодо покращення доступу громадян до процесу формування та реалізації місцевої політики.

Модераторами заходу були Ірина Гайдучик, голова Волинського ресурсного центру розвитку місцевої демократії, та Михайло Шелеп, експерт центру, – йдеться на сайті Вишнівської ОТГ.

Робоча група, до складу якої входили спеціалісти гуманітарного відділу, методисти, фахівці із соціальної роботи, представники громадських організацій, юристи працювали під керівництвом заступника сільського голови-начальника гуманітарного відділу Василя Стрільчука.

Семінар проходив в рамках проекту «Побудова конструктивного діалогу та співпраці влади та громади для впровадження позитивних змін на місцях», що впроваджується Обласною молодіжною громадською організацією «Волинський Інститут Права» та підтримується Програмою «Демократична практика» Міжнародного фонду «Відродження».

Метою заходу було утвердження демократичних, інклюзивних принципів управління у Вишнівській громаді, створення сприятливих процедурних умов для включення мешканців у процеси прийняття рішень через використання інструментів місцевої демократії, налагодження конструктивної взаємодії між владними, громадськими та приватними структурами з урахуванням накопиченого досвіду та історичних, національно-культурних та інших особливостей здійснення місцевого самоврядування.

«Дякуємо нашим гостям, представникам Волинського ресурсного центру розвитку місцевої демократії Ірині Гайдучик та Михайлу Шелепу, за співпрацю у проведенні подібних заходів для представників місцевого самоврядування. Це покращить роботу у напрямку влада–громада й вдосконалить використання інструментів прямої демократії. Чекаємо нових зустрічей й цікавих тем для обговорення», – йдеться у дописі.
Загрузка...
Загрузка...
Коментарі
19 листопада
Вчора
17.11.2019
16.11.2019
15.11.2019
14.11.2019
13.11.2019
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин
sdsd