Житель Любомля йде у народні депутати

21 Червня 2019, 16:21
6063

ЦВК зареєструвала кандидатами у народні депутати волинян, які балотуються за списками окремих політичних партій.

Про це повідомляє громадянська мережа «Опора» у Волинській області.

ЦВК зареєструвала кандидатами від «Свободи» таких волинян: Сушик Микола Миколайович, народився 13 вересня 1983 року, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, голова, Любомльська районна рада Волинської області, член політичної партії Всеукраїнське об’єднання «Свобода», проживає в місті Любомль, судимість відсутня, включений до виборчого списку під №131.

Читайте також: Уродженець Любомльщини балотується у народні депутати

Хто всі ці люди? Досьє волинян, які точно будуть балатуватися у ВР

Коментарі
22 Червня 2019, 14:01
Сушик?))))) це жарт?
22 Червня 2019, 16:38
Дуже великі шанси бути 131 в списку)))
23 Червня 2019, 01:48
А хтось є вище з Любительського району?
23 Червня 2019, 01:51
Один з небагатьох реальних молодих політиків в районі. Думаю має перспективу.Не бігає по партіях.
23 Червня 2019, 11:51
Ти напевно у першій п'ятірці? хахаха)))
23 Червня 2019, 11:53
Один з небагатьох молодих політиків в районі.Не бігає по партіях.Має перспективу.
24 Червня 2019, 14:23
Зніми кандидатуру і не сором себе і партію,в принципі одне одного варті яке ішло таке найшло
24 Червня 2019, 18:35
Патріоти диванні проснулись. Хтось щось про когось пише...ви хто? Про вас напевно ні хто нічого не напише. В чому тут проблема? Чим більше з району людей балотується тим ліпше. А за кого голосувати - наша справа.
24 Червня 2019, 18:37
Я за СВОБОДУ вибору@
08 Липня 2019, 20:21
Ти чому не виконуєш обіцянок, будучи головою р-н ради. Брехун чи балабол?Вибирай сам. Я ще статтю в районку кину щоб люди знали що не виконуєш обіцянок. Але блище до виборів і там більш детально напишу як ти відмазуєшся від даних слів. Я не балабол напишу.
08 Липня 2019, 20:31
Коля виконуй, свої обіцянки Микола будучи на одному зі свят ти пообіцяв допомогти людям і не виконав своєї обіцянки як це називається я неодноразово тобі нагадував про це але ти відмазуєшся ближче до виборів кину статтю районку і там все детально опиш<br/>у Щоб люди знали за кого голосувати. Ти розумна людина Ти знаєш що ти не приойдеш Але ти хочеш далі балотуватися в області я теж буду писати про цей випадок Микола Так не можна робити якщо казав то зроби а то люди будуть думати що ти балабол або брехун я не балабол я точно напишу ще маєш час виправитися