Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
Ігор Гузь
Ігор Гузь

Ігор Гузь про роботу з новим президентом, про корупцію і реформи

13:32 16.06.2019
597

Народний депутат від володимирського округу Ігор Гузь після дострокового розпуску Верховної Ради почуває себе впевнено. Розказує про півтори тисячі зустрічей на окрузі. Про волинські дороги, які вдалося відремонтувати, бо вчасно «вписав» Волинь в «митний експеримент». Про те, як поставив собі за мету не пропустити жодного засідання Ради. Він не сумнівається у своїх виборцях, а достойних конкурентів – поки не бачить.

«Я не був апологетом Петра Порошенка. Вважаю, що зміна відбулась і це вже добре. Володимир Зеленський змінив формат роботи, підходи. Про це свідчить навіть остання прес-конференція, коли він зібрав людей під відкритим небом на пуфах, без краваток і формалізму.

Говорити про системні зрушення ще рано, треба дати трохи часу. Має з’явитися вертикаль влади: голови обласних державних адміністрацій, керівництво СБУ, Міноборони, Генпрокурор. Є всі шанси, що Зеленський сформує більшість в парламенті і, відповідно, отримає найбільше «портфелів» в Кабміні. Вся влада буде в його руках і тоді – вперед, показувати результат».

Ігор Гузь сподіваєся, що основні реформи будуть підтримані. Але якщо, наприклад, після Лілії Гриневич прийде новий Міністр освіти, який буде мати інше бачення, тоді він повинен чітко озвучити новий план, що із запропонованої попередниками реформи буде продовжувати, а що – зупинить.

«Ми уже бачимо, що медична реформа не збігається з баченням команди Зеленського, і це – їхнє право», – коментує нардеп.

Ігор Гузь думає, що децентралізацію завершать.

«Це дуже якісна реформа, яка допомогла громадам. Раніше сільські ради були бідні, як церковні миші. Тепер їм дали кошти, дали можливості самим приймати рішення, дали інструментарій наповнювати бюджет… і це дуже круто», – додає політик.

За словами Ігоря Гузя, щоб подолати корупцію треба лише політична воля, бо весь інструментарій давно є.

«Думаєте, Порошенко не бачив, де крадуть? Не знав, хто краде? Добре знав. Кожен голова СБУ, МВС, НАБУ, СПА усе це знають, чесно. Я не можу стверджувати, що Зеленський це нарешті зробить чи не зробить. Надіюсь, що шанс є. І надіюсь, що він розуміє: ці зміни мають бути вже, бо українці не дають політикам багато часу», – підсумував нардеп.

Коментарі
23 липня
Сьогодні
Вчора
21.07.2019
20.07.2019
19.07.2019
18.07.2019
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин