На Любомльщині браконьєри застрелили молодих оленів

27 Травня 2019, 16:34
На Любомльщині браконьєри застрелили молодих оленів 8602
На Любомльщині браконьєри застрелили молодих оленів

Вбили двох самців із нарізної зброї двома вистрілами у кожну тварину.

Як стало відомо журналістам «Район.Любомль» із власних джерел, незаконне полювання влаштували з 26 на 27 травня неподалік села Красноволя.

«Постріли пролунали близько 23 години. На місце події відразу приїхав черговий єгер, але нікого там не знайшов, окрім гільз», – розповів інсайдер.

Цю інформацію підтвердив голова районної організації УТМР Олександр Мікульський. Він повідомив, що стріляли професіонали, використовуючи нарізну зброю і, ймовірно, тепловізори.

«На місці, де знайшли тушки оленів, влаштували засідку, але зловмисники так і не з’явилися по свої трофеї. Спільно з правоохоронцями ведемо розслідування інциденту», – прокоментував Олександр Мікульський.

Очевидців події просять звернутися у поліцію для встановлення причетних осіб.

Передрук у ЗМІ можливий через 3 години з часу публікації.

Коментарі
27 Травня 2019, 22:57
Вистріли, перекладається людською, як - постріли. Виправте.
28 Травня 2019, 02:01
Шановні правоохоронці шукайте цих стрілків в с.Куснища
28 Травня 2019, 15:25
Напишіть будьласка прізвища причетних осіб,якщо це куснищанці
28 Травня 2019, 19:56
Та вже куль не можуть знайти.Було чотири постріли, а деж поділись????Питання до правоохоронців....
29 Травня 2019, 00:44
Довбані мисливці! Я б їх сук заставила сирим зісти те мясо разом з шкірою і рогами, щоб вони обходили ліс десятою дорогою.
29 Травня 2019, 01:29
Я щитаю що треба перше допитати ту людину що знайшла ни просто так він там ходив
29 Травня 2019, 11:11
Перевірте братів Якимуків (егерів)зброю і їх близьких друзів з Куснещ це вони тут ночами займаються заготівлею мяса.
29 Травня 2019, 17:46
Можу навіть сказати з якої зброї стріляли.Калібр 7.62х54,напів автомат,"Тигр".Було 5 пострілів.Знайшли 5 гільз.Одна куля залишилась в тушці.На весь Любомльський район,є тільки три таких карабіна...
29 Травня 2019, 18:55
Братів якимуків перевірили чекаїм балістику
30 Травня 2019, 14:57
Хло такі ці брати якимуки'
31 Травня 2019, 00:39
Хто- хто, браконьєри!
31 Травня 2019, 01:14
Брати Якимуки це горе егері в законі.
31 Травня 2019, 17:35
де ііхні обходи
31 Травня 2019, 23:55
Як що ви знаєте тих горе єгерів то якого х..я не скажети ім лічно а тикі за спиною такі фраєре як що щось маіш на іх то зайди і скажи а не почутках наслухався і тут розказуєте по слухах про кожного мона розказати а не знаєш не пі..з..и
01 Червня 2019, 12:27
Ви не знаєте хто такі брати Якимукі? Коля один з братів це стукач СБУшний,який крім браконьєрства ще краде роками ліс на полігоні і рік тому зробив підставу поліцейському дав хабар
01 Червня 2019, 15:29
Та ви що? ніколи неміг подумати про Гарєчого Колю,я думав завжди що він підстилка і шнирь Пікульського ,а він ще і стукачек мєнтовський
01 Червня 2019, 21:33
Це ж наш менталітет, наші люди, як щось не так, то скажіть в очі або якщо краде ліс чи щось ще то звертайтесь до відповідних органів із повідрмленням про даний факт, а не шевелите лише своїми язиками, нехай кожен розкаже про своє, бо є що про кожного сказати.
02 Червня 2019, 02:15
Наш народ привик дивитись тикі на когось жабка душить що сам не х...я не може
02 Червня 2019, 10:54
Мікусьський як що ти неприймеш ніяких радикальних дій по відношенню до Гарєчого Кольки твого єгеря,то на слідуючих зборах тебе мисливці винесуть разом з ним
02 Червня 2019, 11:53
не може що.стучати .підставляти.бути на побігушках у місцевих авторитетів всяких сумнівних.да не думав я що у любомльському утмр така шобла пригрілася.да кадри решают все.да пан микульський з печі видно вже встав.
02 Червня 2019, 22:01
Народ нащо писати всяку хі..ню коли збиралися коло утмр давали слово всім сказати треба було говорити. Ане вийшло пару бариг і начали брихати а пізніше побачили що люди не ведуться не знали як і кому лезати всі знають що ви хотіли добитись і не треба срати і лякати требабуде ще десьть раз збиремось