Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter

Голову Любомльської райради притягнуто до відповідальності за адмінправопорушення

08:58 18.10.2016
674

Майже півсотні осіб цьогоріч на Волині притягнуто до відповідальності за адміністративні правопорушення, пов’язані з корупцією.

Прокуратура області як спеціально уповноважений суб’єкт у сфері протидії корупції значну увагу приділяє боротьбі не лише з кримінально караними корупційними діяннями, але і активно вживає заходів поза межами кримінального судочинства, – інформує прес-служба прокуратури області.

Упродовж 9 місяців 2016 року на Волині правоохоронцями області складено та скеровано до суду 71 протокол про адміністративні правопорушення, пов’язані з корупцією.

На даний час судами області розглянуто 60 протоколів, 47 осіб притягнуто до адміністративної відповідальності у виді штрафів,

За виявленими правопорушенням 46 протоколів складено за порушення вимог щодо запобігання та врегулювання конфлікту інтересів, 17 протоколів – за порушення вимог фінансового контролю, 5 – за порушення обмежень щодо сумісництва, 2 – за порушення обмежень щодо одержання дарунка, 1 – за невжиття заходів з протидії корупції.

До відповідальності у виді штрафів притягнуто 31 депутата місцевих рад, 7 посадових осіб органів місцевого самоврядування, 6 посадовців органів державної влади, 4 посадовця державної лісової охорони, по одному працівнику кримінально-виконавчої ти митної служби.

Так, до відповідальності притягнуто посадову особу місцевого самоврядування 3 категорії – голову Любомльської районної ради, який у порушення вимог щодо урегулювання конфлікту інтересів голосував за встановлення йому премій та надбавок.

За протоколом Горохівського відділу Володимир-Волинської місцевої прокуратури покарано Бранівського сільського голову, який, будучи посадовою особою місцевого самоврядування, незаконно займався іншою оплачуваною діяльністю. До відповідальності за правопорушення, пов’язане з корупцією, притягнуто й інспектора СІЗО, який передавав ув’язненому заборонені предмети.

На правопорушників накладено штрафів на суму понад 106 тис. грн.

Значно активізовано протидію корупції поза межами кримінального та адміністративного судочинства. Задля усунення причин та умов, що сприяли порушенням вимог антикорупційного законодавства, органами прокуратури області керівникам підприємств, установ і організацій внесено 82 подання. Наразі за розглянутими поданнями вісім посадовців притягнуто до дисциплінарної відповідальності.

Коментарі
23 жовтня
Сьогодні
Вчора
21.10.2018
20.10.2018
19.10.2018
18.10.2018
17.10.2018
16.10.2018
15.10.2018
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин