Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
Як отримуватимуть медичну допомогу волиняни, які не встигли укласти декларацію з сімейним лікарем
Як отримуватимуть медичну допомогу волиняни, які не встигли укласти декларацію з сімейним лікарем

Як отримуватимуть медичну допомогу жителі Любомльщини, які не встигли обрати сімейного лікаря

10:02 07.04.2019
728

З квітня усі медзаклади, чиї сімейні лікарі, терапевти та педіатри мають контракт з НСЗУ, перейдуть на нову модель фінансування «гроші йдуть за пацієнтом».

Відповідну постанову уряд ухвалив на засіданні 3 квітня 2019 року. Це означає, що з 1 квітня Національна служба здоров’я буде оплачувати медичним закладам, що надають первинну медичну допомогу, медичні послуги, надані пацієнтам, які підписали декларації з лікарями цього медзакладу. Про це йдеться на сайті Волинської ОДА.

Відтак, усі, хто звернувся до сімейного лікаря, отримають медичну допомогу. Якщо пацієнтові потрібен плановий огляд, електронний рецепт на «Доступні ліки» або інші послуги з переліку первинної медичної допомоги, лікар зможе його прийняти та укласти з ним декларацію одразу на прийомі. Якщо у лікаря вже набралася максимальна кількість пацієнтів, то він може порадити укласти декларацію з іншим медиком його Центру первинної медико-санітарної допомоги.

Якщо ж у пацієнта невідкладний стан, але він не підписав декларацію з сімейним лікарем, то будь-який інший сімейний лікар, терапевт чи педіатр надасть безкоштовну медичну допомогу.

Кінцевого терміну підписання декларації не існує. Декларацію з обраним сімейним лікарем, терапевтом або педіатром можна підписати під час планового візиту у будь-який час.

Що стосується ектреної медичної допомоги, то вона приїжджатиме на виклики до всіх пацієнтів, яким потрібна медична допомога, незалежно від того, підписана декларація з сімейним лікарем, терапевтом, педіатром чи ні.

Коментарі
22 серпня
Сьогодні
Вчора
20.08.2019
19.08.2019
18.08.2019
17.08.2019
16.08.2019
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин