У Любомлі більшість виборців проголосувало за Зеленського

01 Квітня 2019, 20:06
4092

В місті діяло чотири виборчі дільниці, на яких свій вибір зробило 4922 жителі із 7891 зареєстрованого. 2969 любомльчан не взяли участь у виборі кандидата на пост Президента України.

Серед виборців у місті виявилося найбільше симпатиків у Володимира Зеленського. Йому віддали 1561 голос.

Читайте також: У Вишневі Зеленський обігнав Тимошенко і Порошенка

Результати голосування згідно з даними Центральної виборчої комісії виборчих дільниць № 070589, 070590, 070591, 070592:

Зеленський Володимир – 1561

Тимошенко Юлія – 849

Порошенко Петро – 684

Гриценко Анатолій – 449

Смешко Ігор – 374

Ляшко Олег – 292

Бойко Юрій – 187

Кошулинський Руслан – 185

Шевченко Олександр – 74

Вілкул Олександр – 58

Тимошенко Юрій – 39

Наливайченко Валентин – 17

Кармазін Юрій – 12

Богомолець Ольга – 10

Шевченко Ігор – 9

Безсмертний Роман – 9

Литвиненко Юлія – 6

Балашов Геннадій – 5

Богословська Інна – 4

Скоцик Віталій – 3

Дерев’янко Юрій – 3

Кива Ілля – 3

Каплін Сергій – 3

Кривенко Віктор – 2

Бондар Віктор – 2

Ващенко Олександр – 2

Новак Андрій – 2

Петров Володимир – 2

Ригованов Руслан – 2

Тарута Сергій – 2

Купрій Віталій – 1

Мороз Олександр – 1

Соловйов Олександр – 1

Коментарі
01 Квітня 2019, 23:29
Бойко "Регіони”187 ,Кошулинський“Свобода”185! Жах ! По опитуванням фейсбуку груп Любомльський край Свободівського адміністратора Кошулинський був лідером ха-ха! Стидоба програли регіоналам.А може дякуючи Богу людям відкрились очі хто така популістська Свобода
02 Квітня 2019, 00:06
Тіштеся своїм Бойком. Свобода була є і буде. І не важно хто кому продається.А для Любомля це діагноз.
02 Квітня 2019, 00:25
От бояться всі Свободу.Буду за їх голосувати, а то це справді жах.
02 Квітня 2019, 01:10
І я проголосую коли будуть вибори за партії.А тут за воїна АТО проголосували менше як за того хто їздить до ворога в Москву.Невдячні як мінімум. Він же нас захищав.
02 Квітня 2019, 01:29
Голосуй не голосуй всеодно получиш х...й!
02 Квітня 2019, 01:42
<p>все більше переконуюсь у дебілізмі і йоб...сті нашого хохлячо -бидлячого люду</p>
02 Квітня 2019, 06:44
джону<br/>03:43 02.04.2019<br/>Йобн....тий народ це Ви Порохоботи,це Вам по закривало очі ,подивіться до чого Ви довели пенсіонерів!Молодь взагалі повиїзжала за кордон!Боти ви Порохоботи
02 Квітня 2019, 14:46
Це не за Бойка проголосували, а за московське церкву!
02 Квітня 2019, 17:41
скажу відверто голосував за Петра...І напевне буду так і вдругому турі. Але його результат насьогодні заслужений...Бо найбільшою проблемою, яку він не подолав це корупція. Вона їсть всі починання і реформи. Вона жене українців на заробітки, нищить малий та середній бізнес. Однак друзі незабуваймо, що ми також є її частино. На кордоні з б/ушкою, в лісі із бензопилою, в школі з репетиторством, в лікарні ітд. А виною всьому презедент. І якщо переможе В. Зеленський то через декілька днів у всіх бідах буде винен він. Міняймося самі, бо переїзджаючи кордом ми зразу стаємо законослухняними, а дома - такі як є.
04 Квітня 2019, 00:03
с.ки продажні зі свободи закрийтесь бо ви так само зрете з рук фсб а порохоботам хочу сказати що порох і томошенко ще в 2005 році прийшли до влади і що не могли нажертись порох став президентом в 2010 році і шо сталося путін з печатками на митниці сидить валить контрабас а медведев з бензопилою штіль валить і вивозить наш ліс і т.д. і т.п.давай зеленського геть вчорашніх злодіїв
04 Квітня 2019, 00:15
гнате спокійніше можливо порох сидить з печатккми чи бігає по лісі з бензопилою це ми даємо хабарі ріжем ліс і ждем зелену месію. Змінись і сам!
04 Квітня 2019, 01:10
Долбонутие
05 Квітня 2019, 08:53
Манкурт, а точніше: яничар-запроданець, за Зе готовий лизнути &quot;рускоговорящему еврею&quot;... Щоб тебе шляк трафив, продажна шкура москальська))
06 Квітня 2019, 23:15
лЮДИ голосуйте за молодь бо якщо демо слухати петра чи продажних свободівців залишимось без Украіни
09 Квітня 2019, 19:08
А кому це свободівці продались?