Жителю Любомля терміново потрібні гроші на боротьбу з раком

08 Березня 2019, 12:19
Петро Пук 8232
Петро Пук

У Петра Пука, 1981 року народження, нещодавно діагностували дві злоякісні пухлини. Він потребує невідкладної допомоги і оперативного втручання.

Петро у понеділок їде до Білорусі на додаткові обстеження та операцію, – про це на своїй сторінці facebook написала Олеся Ющук.

«Просимо допомоги у всіх, хто має можливість підтримати хорошу людину в нелегкій боротьбі з недугою! Хто може – коштами, або хоча б поширенням інформації. Здоров'я Вам і вашим близьким! Нехай біди і негаразди обходять Вас! Не будьте байдужими! Ніхто не знає, які випробування готує нам життя!» – йдеться у дописі.

Гроші можна перерахувати на Картка Приватбанку 5168 7573 4214 7578 (отримувач ПУК ПЕТРО МИКОЛАЙОВИЧ).

Деталі за тел. 068 563 86 28.


Коментарі
08 Березня 2019, 14:27
Давайте допоможемо хто скільки може!Дуже нелегка і сумна доля випала цій людині,свого часу поховав двох маленьких діток а тепер сам захворів ........
08 Березня 2019, 14:40
Обовязково допоможемо
09 Березня 2019, 14:59
А шо втікач патєй не може помогти?для нього це ж копійки
09 Березня 2019, 17:46
Одногрупник, тільки людина яка заздрить і не може нічого добитися в своєму житті, може писати такі речі. "втікач патєй" зробив більше ніж Ви (хоча я сумніваюсь що Ви хоча б гривню скинули). Зараз світ дуже жорстокий, тому дивіться за собою і просіть у Бога здоров'я!
09 Березня 2019, 19:24
І шо цей патєй зробив?
10 Березня 2019, 00:10
Коли починають писати дурниці,а нехай той допоможе чи гадості...той хто наважиться написати якусь дурницю не подумавши своєю головою.То хочу вам сказати,дійсно у Пєті дуже нелегка доля.Не кожний зміг би це пережити.Про це знають родичі, справжні друзі,і усі ті які добре знають його.Коли на твоїх очах помирають дітки,а ти не можиш їм нічим допомогти....два синочка похоронити....ОДНОГРУПНИК якщо ти так добре знаїш Пєтю,візьми і пройди тією стежиною життя,і з долею його зустрінься,тоді зрозуміїш наскільки він у важкій ситуації....і тоді зрозуміїш це.
10 Березня 2019, 03:20
Анастасія, в тебе особисто крав чи може знаєш в кого вкрав? І якби все ж тікав, то логічно, що сюди б не навідувався. Але у тебе в голові слиз, тому логіка відсутня!
10 Березня 2019, 03:27
Людині гроші збирають, біда, а вас патєй цікавить (який хоть чогось добився). Замість того шоб людину обсирати, займіться доброю справою і допоможіть Петру.
10 Березня 2019, 11:40
Гарно сказано Микола.Добрі люди давайте допоможемо,це дійсно важка ситуація.
10 Березня 2019, 11:52
а хто такий патєй?