Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
Виставка самоварів
Виставка самоварів

У Любомльському краєзнавчому музеї експонуються старовинні самовари

18:39 06.03.2019
852

Основну частину складають експонати, виготовлені в кінці XIX – початку XX століть. Це вироби з латуні або з латуні з нікелюванням, а також предмети побутування означеного часу пов'язані і з практикою чаювання..

У середу, 6 березня, у храмі історії відкрили виставку під назвою «Самовар як пам'ятка побутової культури ХІХ-ХХ ст.», – йдеться на сторінці facebook Любомльського краєзнавчого музею.

Участь у відкритті заходу взяли перший заступник голови Любомльської РДА Олександр Герасимчук, керуючий справами Любомльської районної ради Олексій Хом'як, голова Рівненської ОТГ Володимир Крижук, начальник відділу культури, туризму та охорони культурної спадщини Любомльської ОТГ Володимир Дячук, учні та вчителі навчальних закладів м. Любомль, викладачі Будинку школяра Любомльської ОТГ, працівники районної бібліотеки, жителі та гості м. Любомль.


Відкривав та вів захід головний зберігач Любомльського краєзнавчого музею Олександр Остапюк.

Ентузіасти музейної справи, колекціонери давно і постійно займаються цим самобутнім предметом, буденним і надзвичайно популярним, досліджують і колекціонують його.

Виставка діятиме в музеї протягом 1,5 місяця.Коментарі
20 липня
Сьогодні
Вчора
18.07.2019
17.07.2019
16.07.2019
15.07.2019
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин