У Любомлі вшанували учасників бойових дій в Афганістані

15 Лютого 2019, 19:07
У Любомлі вшанували учасників бойових дій в Афганістані 4042
У Любомлі вшанували учасників бойових дій в Афганістані

Учасники заходу урочисто поклали квіти та схилили голови у скорботному мовчанні перед світлою пам’яттю воїнів-афганців і тих захисників, хто віддав життя, виконуючи свій громадянський та військовий обов’язок.

У п’ятницю, 15 лютого, біля пам’ятної стели воїнам-афганцям відбулася година пам’яті з нагоди вшанування учасників бойових дій на територіях інших держав та 30-ї річниці виведення військ з Афганістану, за участі голови районної державної адміністрації Олександра Устименка, ветеранів-афганців, керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади, голів об’єднаних територіальних громад, духовенства та громадськості міста, – повідомляє відділ з питань внутрішньої та інформаційної політики апарату райдержадміністрації.

Читайте також: Учні Підгородненської школи вшанували загиблого в Афганістані односельчанина

Поминальну панахиду за загиблими воїнами-інтернаціоналістами провели благочинний Любомльської округи, настоятель храму Різдва Пресвятої Богородиці, протоієрей Василь Мельничук, настоятель Свято-Георгіївського храму отець Володимир Лисий, отець храму Різдва Пресвятої Богородиці Іоан Мельничук та отець Свято-Георгіївського храму Андрій Лисий.

2
У Любомлі вшанували учасників бойових дій в Афганістані
У Любомлі вшанували учасників бойових дій в Афганістані

4
У Любомлі вшанували учасників бойових дій в Афганістані
У Любомлі вшанували учасників бойових дій в Афганістані

1
У Любомлі вшанували учасників бойових дій в Афганістані
У Любомлі вшанували учасників бойових дій в Афганістані

У Любомлі вшанували учасників бойових дій в Афганістані
У Любомлі вшанували учасників бойових дій в Афганістані

1
У Любомлі вшанували учасників бойових дій в Афганістані
У Любомлі вшанували учасників бойових дій в Афганістані

У Любомлі вшанували учасників бойових дій в Афганістані
У Любомлі вшанували учасників бойових дій в Афганістані

У Любомлі вшанували учасників бойових дій в Афганістані
У Любомлі вшанували учасників бойових дій в Афганістані

У Любомлі вшанували учасників бойових дій в Афганістані
У Любомлі вшанували учасників бойових дій в Афганістані

Коментарі
15 Лютого 2019, 22:12
УПА боролась за незалежність, а за що воювали авганці? Чому влада стоїть за проігравшими, чому за нападниками? Позориш!!! Кравчук, Ющук, Крисюк і ТД. Ви що там робите зрадникі?
15 Лютого 2019, 23:42
Любомльська влада надійно себе почуває за спинами попівських кланів рпц
16 Лютого 2019, 00:58
Погляньте люди на цих Московских попів і Устименка з Бурихайлом на чолі!На всіх державних і Порошенківський каналах розказують Вам про ТОМОС і ПЦУ ,а сама влада з Московськими попами
16 Лютого 2019, 13:03
В Любомлі рпцешні клани засіли конкректно.ніхто хлібними місцями не хоче поступатись.Люди прокормлять і чад попівських.А чому б оцих синочків попівських не відправити на парафіі в яке небудь село .щоб показали там любов до ближнього.смирення.згуртувати громаду.зробити ремонт храму,Ні ,за батьковою спиною краще благодать нести,на всьому готовому окормляти паству комфортніше І самому не треба думати про хліб насущний,Краще про авто подумати ,щоб дорога до бога була легшою,
16 Лютого 2019, 14:35
Це у моїй рідній Любомльщині такі богобоязливі коментатори??? А я усім доводжу, що залишки людяності можна зустріти, виключно,- між полішуками. У Раю немає вишиванок і косовороток, там Господь усім дає білі одежі. А у пеклі- усі голі. Цього боюся, а не людського осуду.
18 Лютого 2019, 00:13
Авганці воювали за те ж за що тепер воюють атошники. А саме за те щоб вже наші можновладці і ті криси що біля них пригрілися крали бюджетні кошти, деребанили землю вивозили ліс,бурштин,вугілля обркрадали народ і наживалися на смертях простих хлопців. І не попи посилали їх у котли, знаючи що всі вони загинуть, а посилали такі як ти а можливо навіть і ти до того причетний, хто зна. Краще ж лицемірно впасти на коліна перед загиблим і на завтра забути як його звали, ніж припинити війну, правда?! А твої "герої" УПА воювали за свої сраки, не завадило їм ставати партійними при совку і займати керівні посади, спитай старших людей про їх "подвиги", теж мені знайшли героїв, скоро і Онопрієнка героєм зробите.
18 Лютого 2019, 00:34
Не вам судити батюшок! Не забагато на себе берете?! Колода в оці не тисне?! Взагалі страх втратили: батюшок судите, патріарха судите, Віру Христову судите, ще трішки і Бога судити почнете?! А потім ще добра собі хочете. Бог поругаєм не буває! Схаменіться і краще свої вчинки судіть.
18 Лютого 2019, 01:13
Я в шоці! Скільки агресії! Люди, які бачать у всьому негатив, схаменіться! Живіть та дякуйте Богу за кожен прожити день! Писати дурню може писати лише обмежена людина!
18 Лютого 2019, 12:14
Ви знаєте я таких людей як в ЛЮбомлі ще не зустрічав навіщо ви зачіпаєте батюшок навіщо гнівите бога придурки для вас відкриті всі дороги ідіть воюйте покажіть себе навчились одягати вишиванки і на удочки чіпляти державний прапор хочаб один з вас щось корисне зробив для Украіни чи для нашого міста навіщо вам зачіпати авганців вони зробили свою справу не шкодуючи життя а ві один день дрова порубали на майдані і вже керуєте райрадою побув волонтером і вже весь інтернет сяє назвіть хоча одного авганця який вихвалював себе придурки схаменіться і помоліться ви хворі люди сидите в інтернетах і обливаєте граззю людей які в тому житті щось роблять