За вбивство пенсіонера судили жителя Любомльщини

15 Лютого 2019, 18:49
За вбивство пенсіонера судили жителя Любомльщини 2737
За вбивство пенсіонера судили жителя Любомльщини

Молодика, який у селі Хрипськ Шацького району вилами травмував 71-річного чоловіка, посадили до в’язниці на 7,5 років.

Такий вирок виніс Ковельський міськрайонний суд, – пише ІА ВолиньPost.

Нагадаємо, трагедія сталася 31 березня минулого року у селі Хрипськ. Чоловік, що приїхав погостювати до матері, перебував у стані алкогольного сп’яніння. У захмелілій голові виник задум вбити сусіда. Чоловік згодом розповів, що основна мета злочину – помста за вбивство його брата.

У хліві 26-річний чоловік знайшов господарські вила. Вже коли стемніло, пробрався до будинку пенсіонера: вибив віконну шибку, відчинив зсередини вхідні двері та проник до будинку. Утримуючи обома руками вила, він підійшов до чоловіка та вдарив його в голову зубами вил.

Через важкі травми потерпілий опинився в лікарні, а через 12 днів помер через наслідки цих травм, тож злочин кваліфікують як умисне вбивство.

Обвинувачений отримав 7,5 років тюрми.

Коментар
13/02/2025 Четвер
13.02.2025
12.02.2025