Після 13-річної перерви Любомльський «Рубіж» знову заявив про себе

29 Серпня 2016, 22:23
1310

Любомльський «Рубіж» уперше приймає участь у Чемпіонаті області після 13-тирічної перерви.

У неділю, 28-го серпня, у Любомлі відбувся футбольний поєдинок другого туру Чемпіонату області між любомльським «Рубежем» та шацьким «Світязем». Матч закінчився з рахунком 8:2, на користь любомльчан.

Варто зазначити, що це знакова подія для Любомльського краю.

Пише КОРДОН.

Перший тайм закінчився «сухим рахунком» на користь любомльчан – 4:0.

У другому таймі шачани мали змогу забити два голи, проте гравці «Рубежу» теж забили ще чотири м’ячі.

1

Крім того, у неділю, 28-го серпня, також відбувся другий тур Чемпіонату області серед юнаків.

Молодіжна команда «Рубіж» (Любомль) під керівництвом тренера Івана Гомзи достойно здобула перемогу над однолітками з Шацька. Рахунок матчу – 8:0.

Голи: Станіслав Романюк, 12, 28, 66; Денис Філіпчук, 16, 56; Олександр Шпига, 24; Сергій Котюк, 68 (з пенальті); Іван Драган, 76.

1

Нагадаємо, що цієї середи, 31-го серпня, відбудеться перенесений матч першого туру Чемпіонату області з футболу між командами ДЮСШ-ВІК (Володимир-Волинський) та «Рубіж» (Любомль).

Матч відбудеться у Володимир-Волинському на стадіоні «Спартак». Юнаки гратимуть о 14.00, дорослі – о 16.00.