Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
Для Рівненської ОТГ презентували проект «Успішна громада»
Для Рівненської ОТГ презентували проект «Успішна громада»

Для Рівненської ОТГ презентували проект «Успішна громада»

09:05 09.02.2019
1123

Любомльська районна філія Волинського обласного центру зайнятості 8 лютого 2019 року презентувала проект «Успішна громада» для Рівненської об’єднаної територіальної громади.

У заході взяли участь голова Любомльської районної державної адміністрації Олександр Устименко, голова Любомльської районної ради Микола Сушик, голова Рівненської ОТГ Володимир Крижук та директор Волинського обласного центру зайнятості Роман Романюк, – повідомляють у відділі з питань внутрішньої та інформаційної політики апарату райдержадміністрації.

Директор Любомльської районної фліїі Юрій Ліпич розповів про мету даного проекту та висловив надію, що він стане успішним і задовольнить потреби місцевих жителів у роботі, а роботодавців – у професійних кадрах.

«Реалізація презентованого проекту дасть можливість громадам розвинути та максимально використати свій потенціал», – переконаний Юрій Ліпич.

У рамках цього проекту фахівці служби зайнятості організовуватимуть круглі столи та робочі зустрічі, проводитимуть тренінги, семінари, профконсультації, здійснюватимуть професійну орієнтацію учнівської молоді. Протягом 2019 року фахівці філії згідно графіку продовжуватимуть виїзди до ОТГ з метою презентації послуг служби зайнятості, використання електронних сервісів служби зайнятості, роз’яснення чинного законодавства про зайнятість населення, надання професійних профорієнтаційних консультацій.

«Ми хочемо допомогти кожній громаді бути успішною. А такою вона може бути тоді, коли люди будуть мати роботу і хорошу заробітну плату, коли бюджет буде наповнюватися… Наше спільне завдання – допомогти створити робочі місця, підтримати роботодавців і допомогти людям знайти себе, заробляти і працювати, не виїжджаючи за кордон», – зазначив директор Волинського обласного центру зайнятості Роман Романюк

Після наради посадовці побували у дошкільному відділенні «Світлинка» НВК та на фермерському господарстві «Вест-Фенікс», яке займається розведенням свійської птиці, тут приручили африканських та австралійських страусів ему і вирощують лохину.

Читайте також: Представник Рівненської громади взяв участь в «Єврорегіон Буг» у Хелмі

Коментарі
24 червня
Сьогодні
Вчора
22.06.2019
21.06.2019
20.06.2019
19.06.2019
18.06.2019
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин