Дзюдоїстка з Любомля стала чемпіонкою України серед кадетів

06 Лютого 2019, 11:19
Дзюдоїстка з Любомля стала чемпіонкою України серед кадетів 3371

Позмагатися за звання найсильніших до Черкас, де триває чемпіонат України з боротьби дзюдо серед кадетів до 18 років, прибули понад 500 спортсменів з усіх куточків України.

На цьому турнірі представниця Любомля Дарина Ляшук, вихованка тренера Олександра Сікорського, стала чемпіонкою у ваговій категорії 48 кілограм, – пише Кордон.

На шляху до успіху дівчина вибила з боротьби суперниць із Полтавщини, Харківщини, Одещини, а у фіналі боролася з представницею Донеччини Аліною Шиловою, яка входить до складу національної збірної України. Цей двобій наша землячка теж виграла і стала чемпіонкою.

Нагадаємо, Олександр Сікорський із Любомля потрапив у п’ятірку кращих тренерів із дзюдо Волині, а його вихованка Дарина Ляшук ввійшла у десятку кращих спортсменів із олімпійських видів спорту.

Район.Любомль щиро вітає з заслуженою нагородою, бажає подальших успіхів.

Фото з Facebook-допису Віталія Терешкевича.