У Любомлі провели спортивні змагання до 25-річниці Незалежності України

25 Серпня 2016, 09:46
2646

У середу, 24 серпня, на стадіоні «Колос» відбулися спортивні змагання з міні-футболу, армрестлінгу, піднімання гирі та штовхання колоди.

О 10 годині серед відділень ДЮСШ району розпочався турнір із міні-футболу. І місце посіла команда з м. Любомль, ІІ місце – з смт Головне, ІІІ місце – з с. Полапи.

Після урочистих зборів, приурочених 25-й річниці Незалежності України, відбувся районний фестиваль фізкультури та спорту. Участь у ньому взяло 14 команд місцевих рад району, серед яких провели змагання з армрестлінгу, піднімання гирі та штовхання колоди.

Шквал емоцій у глядачів викликали змагання з армспорту.

Навіть робили своєрідні ставки на учасників.

«Ти ба, такий худий і довгий, а всіх переборов на руку. Проспорив я пляшку коньяку», – підсумовував один із болільників.

Так, І місце у цьому виді змагань справедливо виборов Іван Солом’янюк із м. Любомль.

ІІ місце – Артем Хомич із смт Головне.

ІІІ місце – Віталій Лукашов із с. Столинські Смоляри.

У підніманні гирі пальму першості отримав Михайло Горніч (с. Столинські Смоляри).

ІІ місце – в Андрія Валюха (с. Бірки)

ІІІ місце – в Олександра Самойліча (с. Гуща).

У штовханні колоди золото забрав Роман Домаль із Радехова.

Срібло – Віталій Смолярчук із Столинських Смолярів.

Бронзу – Микола Сушик із Головне.

У підсумку, серед 14 команд місцевих рад району, І місце посіли представники Столинсько-Смолярської сільради.

ІІ місце – Бірківської.

ІІІ місце – Головненської селищної ради.

Усіх призерів було нагороджено грамотами та медалями, а представникам команди Столинсько-Смолярської сільради вручили ще й кубок.