Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
Програми підтримки енергоефективності для України
Програми підтримки енергоефективності для України

4 мільйони євро на енергоефективність: жителі Любомльщини можуть виграти проект

15:40 20.01.2019
514

ЄС надає фінансування розміром 4 мільйонів євро в межах Програми підтримки енергоефективності для України (EE4U).

Програма розвитку ООН (ПРООН) надаватиме технічну допомогу шляхом впровадження проекту «Об’єднання співвласників будинків для впровадження сталих енергоефек-тивних рішень», який триває з 1 жовтня 2018 року до 30 вересня 2020 року, – повідомляють у Держенергоефективності України.

На підтримку Фонду енергоефективності Мінрегіоном та ПРООН у рамках спільного проекту ЄС і ПРООН створили 24 офіси, які працюватимуть у напрямку підтримки ОСББ у всіх 24 областях України. Крім ОСББ, цей проект орієнтований також і на власників багатоквартирних будинків (ініціативні групи зі створення ОСББ) та ЖБК.

Щонайменше створять 2 тисячі нових ОСББ загалом 4 тисячі пройдуть навчання з управління енергоефективними проектами. Планують, що в середньому 480 тисяч осіб отримають пряму вигоду від реалізації проекту, та не менш ніж 1 мільйон українців підвищать свою обізнаність у сфері енергоефективності.

Протягом двох років проект буде проводити інформаційну кампанію на національному, обласному та місцевому рівнях з метою інформувати широку громадськість щодо нового законодавства у сфері енергоефективності, програм Фонду енергоефективності та механізмів фінансування, які він пропонує.

Проект також проводитиме серію групових та індивідуальних консультацій для активних співвласників, які мають намір створити ОСББ, уже створених ОСББ та місцевої влади з питань створення ОСББ, ведення бухгалтерії та фінансового менеджменту, пошуку та отримання фінансування для ініціатив з покращення стану будинків (Державна підтримка енергозбереження на сайті).

Заявка на участь у Проекті заповнюється он-лайн за посиланням (реєструватися можна постійно).

Коментарі
22 серпня
Сьогодні
Вчора
20.08.2019
19.08.2019
18.08.2019
17.08.2019
16.08.2019
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин