У Любомльській громаді не знайшли грошей на новорічні подарунки дошкільнятам

25 Грудня 2018, 12:00
У Любомльській громаді не знайшли грошей на новорічні подарунки дошкільнятам 10636
У Любомльській громаді не знайшли грошей на новорічні подарунки дошкільнятам

Батьків обурює ставлення керівництва міської ОТГ до дошкільних навчальних закладів, яким цьогоріч навіть не виділили коштів на солодощі для наймолодших жителів громади.

Про це на своїй сторінці facebook написала мама з Любомля Оксана Склянчук.

«Сьогодні батьків, чия малеча навчається в садочках дивує, чому діти не отримують подарунки від Діда Мороза. Невже немає коштів на солодощі? Що далі, тим гірше...

Мало того, що батьки роблять ремонти в садках, купують все необхідне, починаючи від мила, білизни, туалетного паперу, миючих засобів, розеток і вимикачів, шпалерів, лаку і фарби. Батьки купують меблі, крани, бойлери, двері, постіль і рушники, іграшки, встановлюють дитячі майданчики.

Інколи складається враження, що дитсадочки на балансі батьків. Невже Любомльська ОТГ така бідна? Та нехай би наші підприємці «знатні», яких медалями нагороджують за вклад у розвиток нашого міста, тільки не розумію, який, могли спонсорувати подарунки хоча б тим, хто справді їх потребує.

До слова, у Вишнівській ОТГ у школі учням початкових класів і дітям у садку на Миколая давали подарунки і на Новий рік теж будуть...» – йдеться у дописі.

2

2


2

2

6

2

Коментарі
25 Грудня 2018, 15:03
Зарплата мер Ющук -60000, Зламанюк, 50000, Оніщук 48000, про які бл@ть подарунки ви говорите? Та їм начхати на ваших дітей!
25 Грудня 2018, 15:10
100%!!! Мер будуєтья, йому ще треба й треба...
25 Грудня 2018, 16:01
Бачили кого вибирали? <br/>На слідуючих виборах, добре подумайте, перед тим, як підходить до урни, не купляйтесь за обіцяний фонтан, чи зроблену дорогу до церкви за ваші ж гроші...
25 Грудня 2018, 17:25
Шановні батьки! Зверніться в прокуратуру, СБУ, податкову, може ці &quot;інстанції&quot;допоможуть знайти гроші у Любомльській ОТГ на дитячі подаруночкі. Бо люди взагалі не розуміють для &quot;кого&quot; і &quot;чого&quot; створена ця &quot;ОТГ&quot;!
25 Грудня 2018, 17:55
цікаво взнати хто голосував з депутатів за такі зарплати чинушам і пошкудувала на подарки дітям, де дізнатися? не самі начальники встановили ж такий бюджет?
25 Грудня 2018, 18:44
цікава дуже наша країна постійно якісь проблеми, хоч бери і за кордон втікай в америку чи у фінляндію....
25 Грудня 2018, 20:41
НАРОДНИЙ КОНТРОЛЬ в ОТГ руууулить!!!!!!!!!!!
25 Грудня 2018, 21:25
Земляки, це тільки квіточки (не дали грошей на подарунки), ягідки будуть коли будуть закривати групи в садочках та скорочувати вихователів, коли будуть закривати школи та звільняти вчителів, коли зачняти будуть клуби та фапи по селах... Готуйтесь, бо казна Любомля пуста, зате чиновники, які сидять в теплих кабінетах за себе подали, тільки не за вас... Гуртуйтесь, організовуйтесь, приходьте під міськраду та вимагайте достойне життя собі та своїм сім&quot;ям!
25 Грудня 2018, 22:56
Ця влада вже прирікла себе.... думаю вони вже більше до влади не прийдуть. Але найгірше те, що навіть, коли приходить нова людина, з благими намірами , то те кодло яке там зібралося з'їдає ....
25 Грудня 2018, 23:13
Це ж Любомль,дира,зато там дерибан землі,і гроші ж там і осідають,в тому ж Білому будинку.А дарунки, вони своїм дітям прилаштують.
25 Грудня 2018, 23:16
Падлюки,почули свободу,риба з голови гниє.Невірю,історія повторюється,і буде спрос,з кожного,за які це шиши,маєток нажили?
25 Грудня 2018, 23:17
Продовжуйте мріяти! Вже в нас у липинвх, Підгайцях і гіркий полонія 23 були вибори. І знаєте що, все пов'язане, а інші за 500 грн вибрали колишніх. Ніколи не буде змін. Тій більшості добре і так. То не франція, то воли безмовні, які наїлися за 500 гривень на 5 років наперед.
26 Грудня 2018, 01:36
Ви шо охуіли??? Те, що поробили ремонти своїми руками і коштами отг, то фіг хто замітив? Які зарплати по 50 тис???як так можна наклеп наводити???? Люди , схаменіться!!!! Бо така хвороба, як жаба душить вас з’їсть !!! Нехер було за лікарню дупу рвати, коли всі знають правду !!! То б були гроші і на подарунки і т.д!!!!!!
26 Грудня 2018, 03:03
Ти Миколо дупу будеш рвати перший з кабінету,терпець в людей увірвається
26 Грудня 2018, 13:59
Заробітну плату дивіться в офіційних джерелах наприклад в деклараціях, а не вірите оцій брехні людей над якими познущалась доля. Подарунків дошкільні заклади і до цього з бюджету ніколи не отримували. Незабувайте що отг це нетільки Любомль а й інші населені пункти в яких є садочки якщо купувати подарунки за бюджетні кошти на всі заклади то вийде чимала сума . Сума за яку можна капітально відремонтувати один з цих закладів.
26 Грудня 2018, 14:05
Щодо заробітної платні Ви хочете щоб отримували мінімалку і при цьому щей некрали. Ви вимагайте щоб відпрацьовували ці гроші, а незменшували зарплатню, бо на мінімалку будуть працювати фахівці на рівні різноробочих КП &quot;Наше місто&quot;.
26 Грудня 2018, 14:53
Своїм дітям нема на подарунки
26 Грудня 2018, 15:20
Напишіть будь-ласка яка кількість дітей в садочках в ОТГ? дякую
26 Грудня 2018, 16:15
Мер ще не має дітей.Йому цього не зрозуміти.Але він пихатий настільки що і не хоче нікого слухати.На людей йому плювати.В нього свої задачі.
26 Грудня 2018, 16:18
Вони вже там охреніли. Ні на що нема грошей крім самих себе.Фу
26 Грудня 2018, 16:25
Такої дибільної влади в Любомлі ще не було!
26 Грудня 2018, 16:30
В нас у Вишневі є свої ди.іли . Один приїжджає з вашої сторони інша наша !
26 Грудня 2018, 17:31
28 .12. 2018р. Любомльська ОТГ в ресторані Буг проводить корпоратив. Прохання всім охочим приєднатись.Будуть роздавати подарунки за 1 млн. гривень,витрачених собі на зарплату в листопаді поточного року.Будуть присутні всі підлизи громади, в тому числі і депутати,які голосували за бюджет 2019р.
26 Грудня 2018, 19:02
Наберіться будь-ласка терпіння всі вороги і недруги міського голови і Любомльської ОТГ! Всі дітки садочків нашої ОТГ получать подарунки як і раніше планувалось РАНІШЕ!!! Подаруночки ми запланували роздати діткам до наступаючого Нового Року!
26 Грудня 2018, 19:06
І данна стаття ніяк не вплинула на те що ми запланували місяць тому! Будуть в дітей проходити новорічні ранки як планувалось ,тоді і будуть отримувати подаруночки ! Дякую
26 Грудня 2018, 20:43
Винні євробляхи!
26 Грудня 2018, 20:52
Споконвіків на подарунки скидалися батьки!З якої радості зараз має давати хтось інший?Це ж Україна,опам'ятайтесь,з с.Запілля
26 Грудня 2018, 22:19
Це путін в усьому винен!!!
27 Грудня 2018, 09:19
Жидомасони рулять
27 Грудня 2018, 11:41
Список депутатів ОТГ,які голосували за бюджет 2019р,із добавкою до зарплати понад 2 млн. грн. Ющук Р.В. Оніщук М. Оніщук і, Ющук Г.,Дзядук О.,Богуш В., Боярчук С.,Думало О.,Карпович І.,Васейко О.,Мікульський О.,Фурманюк А.,Чишій В., І що Ви нам зробите ?
27 Грудня 2018, 12:56
СЬОГОДНІ БУДУТЬ ДАВАТИ В САДОЧКАХ ПОДАРУНКИ,ПІД ПІДПИС БАТЬКІВ.<br/>МАЙЖЕ ВЧАСНО !!!!!
27 Грудня 2018, 15:18
Сьогодні будуть давати і роздали як і раніше планували 820 подарунків в садочки Любомль ,Куснища,Запілля,Бірки,Почапи! Вчасно до Нового Року!
27 Грудня 2018, 16:01
Просто Вам працюючи завідуючою садочка некоректно писати нісенітниці ,вірити ботам і людям які дійсно повірили в ці плітки! Гроші на подаруночки діткам були набагато раніше виділені головою ОТГ ! Просто одна мама написала в фейсбуці цю брехню не володіючи ситуацією і маючи неприязні відносини через свого чоловіка до міської ради.
27 Грудня 2018, 16:40
Навіщо вплутуватися сюди завідуючих? Перше накаламутять води, а потім знайдуть крайніх. Що мала робити завідуюча , коли ранки вже пройшли, а подарунків немає. За свій рахунок купувати??? Як пояснити 2-5 річним діткам що ранки закінчаться, а подарунки Дід Мороз принесе потім.
27 Грудня 2018, 17:08
То якого тоді «хєра» багатомовні батьки брали ці подарунки від ОТГ??? Віддайте дітям в інтернат і хватить пі...ти і наклеп наводити !!! Йди керуй містом і т.д. Один з другим!!!! Да вам, шо не зроби, то ви всеодно будете не довольні !!! А ця нещасна мама, яка написала пост, нехай спочатку заплатить податки в державу за незаконне навчання дітей на дому, а потім вже рота відкриває необосновано !!!!
27 Грудня 2018, 17:57
Ви пишете, що гроші були виділені ще місяць назад. То чому, коли мама написала пост то ніхто з представників ОТГ не написав, типу &quot;не панікуйте, гроші виділили, подарунки будуть&quot;,а заворошились тільки тоді, коли інформація набула великого розголосу. І ще в мене питання до ОТГ, вам садочки надасть інформацію, коли відбуваються перші новорічні ранки? Наприклад у моєї дитини він був ще 21.12 і якби ми, батьки, не придбали за свої кошти то діти б залишились без подарунків. Цікаво було б побачити документи, яким числом була купівля подарунків.
27 Грудня 2018, 18:18
Якого розголосу?? Як вам хочеться оцей бред переливати з пустого з порожнє !!! Скільки злості і ненависті в наших людей!!! Самі між собою всі пересваритесь. Проблеми не було!!! Це всі нелюди її создали! Схаменіться ....
27 Грудня 2018, 18:28
Це ви накаламутили, а батькам було неприємно знати,що дитина в день новорічного свята залишилась без подарунка.І не робіть крайніх,все в нас робиться для своїх інтересів.<br/>Отже і кошти знайшлись коли говорити почали не тільки між собою а й в соціальних мережах.<br/>Ганьба нашій владі.<br/>Бо такого і в час кризи 90-х не було,щоб дітки в садку мали лишитись без подарунка.
27 Грудня 2018, 18:52
Заспокойтесь подарунки мали роздатись і роздались дітям як було заплановано всім 820 шт(з постачальником була домовленість ще місяць тому,подарунки привезти після 20ого числа грудня),це що новорічні ранки почались на день раніше і чому давайте небудем шукати крайнього!Під розпис батьків вручити подарунки була дана вказівка керівництва Любомльської ОТГ, щоб в нікого людей,батьків і БОТів небуло сумнівів що списали чи вкрали гроші!
27 Грудня 2018, 21:42
Я?? Я така сама мама, як і ви!!! Замість того, щоб сплєтнями займатись-краще займайтесь своїми дітьми, а не в ін-ті сидите, “ дупу рвавши» за ні за шо!!!!
27 Грудня 2018, 22:07
Я особисто давав 60гривень для подарунка моїй дитині в садочку! Так як всім вихователям Оніщук повідомив, що подарунків не буде бо немає коштів в отг, всі пішли на премії. Сьогоднішня агонія влади показала які придурків сидять при владі.
27 Грудня 2018, 22:22
та ніхто тих подарунків й не збирався роздавати, на місці тих батьків, я б особисто і не взяла б подарунок в догонку, але гідності відповідної ми не маємо, тому й керують нами невігласи, це ж треба, краще пізно ніж ніколи
27 Грудня 2018, 22:28
Класна Дуля! Даємо старт флешмоб покижи свою дулю владі Отг.
28 Грудня 2018, 00:06
Якщо таке ставлення то нема чого робити ремонти і купути інше обладнання для навчальних закладів. Дітям нема поданунків - то нема чого і заучам,класним керівникам, виховатилькам, директора купувати подарунки на випуск.
28 Грудня 2018, 00:44
У Каїрах Тарасенко херовий був. А ЛЮБИМІВСЬКИЙ срав на вас.
28 Грудня 2018, 02:20
Вам деяким писакам щоб неробив всеодно невгодиш,писали що недали подарунків не володіючи інформацією КАРАУЛ кричали ,порозвозили подаруночки на новорічні ранки як і планувалось всеодно влада погана.
28 Грудня 2018, 11:52
Люди поважайте себе. Дивуюсь одному... Чомусь біля хороших новин коментарів нуль. Ніхто не подякує, не порадіє. А коли якась дрібниця, тим більше нічим не підкріплений допис у фейсбуці, якоїсь &quot;яжемать&quot;... То коментаторів хоч відбавляй. Шануйтесь) Миру Вам, з прийдешніми святами всіх.
28 Грудня 2018, 14:20
Дивуюся, швидко будуть професійних фотографів запрошувати, щоб свої добрі справи зафіксувати. Виставили всіх дурнями. Але висновки зроблені раніше....
28 Грудня 2018, 16:43
Я як аполітична жителька Любомля читаючи коментарі до данної статті зробила такі висновки: роби людям десять раз ніхто не похвалить ,зроби один раз погано змітуть з лиця землі.Як приклад : побудувався восени міський стадіон ,знакова подія для нашого району ,приватні інвестиції ( не бюджетні) ,коментаря чотири було з них два негативні що буцім-то вкрали гроші а тут незрозуміла ситуація з подарунками (які все таки вручили) коментарів пятьдесят .
28 Грудня 2018, 22:45
Від усіх обдурених та принижених батьків хочу ,,подякувати,, Оніщуку Миколі ,,Васильовичу,, за його ,,добрі,, ділішки, за коментарі якими він хоче вибілити свою нікчемність підпорчену репутацію.
29 Грудня 2018, 16:48
Шановні,ви всі такі герої,а навіть боїтеся писати коментарі від свого імені! Я особисто не брала подарунка і відмовилась від нього.А ви оце візьміть і передайте його на інтернаті! Невже ви думаєте ,що всі навколо дурні і сліпі? Всі все добре знають і розуміють! І не забудьте фотозвіт,чи дійсно передали в інтернат...З повагою і без лайливих слів.