Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
На що освітні заклади Волині просили кошти в облради
На що освітні заклади Волині просили кошти в облради

Любомльський професійний ліцей просить 160 тисяч на пожежну сигналізацію

17:49 05.12.2018
593

У Волинській обласній раді представники закладів профтехосвіти області розповіли, на що їхнім закладам потрібні кошти у наступному 2019 році.

Заслухали представників 14-ти навчальних закладів, які фінансує обласний бюджет. Слухання відбулися 4 грудня.

Кошти, які обласна рада спрямовувала цим установам у 2018 році, майже всі освоїли. Решту ще до кінця грудні використають.

Отож, Любомльський професійний ліцей просить 160 тисяч, аби доробити пожежну сигналізацію в закладі. Система в коридорах вже працює, але потрібно доєднати учнівські кімнати до неї. Окрім того, просять допомогти перекрити дах, бо не можуть доробити ремонт на третьому поверсі, адже все затікає з даху. На проектно-кошторисну документацію потрібно орієнтовно 100 тисяч, а на дах – близько мільйона гривень.

Торчинському професійному ліцеї наступного бюджетного року треба реконструювати дах на навчальному корпусі №2, тепломережу. Також придбати комп’ютерний клас, тому що зараз є дуже старі комп’ютери, яких до того ж не вистачає для навчального процесу. Окрім того, можливо, буде недофінансування на оплату за теплопостачання та водопостачання. До того ж, у ліцей хочуть придбати сучасного трактора для того, аби покращити якість підготовки спеціалістів.

Державний професійно-технічний навчальний заклад «Камінь-Каширське вище професійне училище» просить мільйон гривень на заміну вікон у майстерні та гуртожитку (в гуртожитку половину вже самостійно замінили), заміну покрівлі даху в майстерні, бо вже прогинається. А також хочуть замінити поступово теплотрасу, просять на це 500 тисяч гривень.

У Державному навчальному закладі «Ковельський центр професійно-технічної освіти» просять допомогти замінити покрівлю даху. Локачинська філія Оваднівського професійного ліцею просить допомогти зробити ремонт корпусу №1, зокрема перекрити приміщення й замінити вікна. Будівля вже дуже стара. Проектно-кошторисної документації ще немає. Оваднівський професійний ліцей просить вирішити проблему зі спортзалом – зробити капремонт покрівлі. Вже є наказ, аби заборонити навчання в цій спортивній залі. Аби відремонтувати його, гроші хочуть попросити в облраді, в громади та виділити з самого ліцею.

Професійно-технічне училище №22 у селищі міського типу Луків просить в облради 600 тисяч гривень, аби перекрити повністю дах, адже попередньо зробили частину покрівлі. Також в училища в пріоритеті придбати комбайн, який був у вжитку. Просять на нього 400 тисяч.

Володимир-Волинське вище професійне училище в 2019 році хоче придбати нового газового котла за 40 тисяч гривень, встановити пожежну сигналізацію в головному корпусі за 500 тисяч гривень. Окрім того, хочуть придбати нове обладнання в їдальню за 350 тисяч гривень, адже те, яке є зараз, дуже старе. Багато коштів йде на його ремонт, тому варто закупити нове. І також хочуть в училищі утеплити фасад головного корпусу за 1,7 мільйона гривень.

Колківське вище професійне училище просить 199 тисяч, аби в громадсько-побутовому корпусі, де виробнича дільниця, облаштувати санвузли. А в Старовижівського професійного ліцею нагальна проблема – ремонт покрівлі майстерні. З проектно-кошторисної документації відомо, що на ремонт потрібно буде 600 тисяч гривень. У ліцеї майстерню підтримували поточними ремонтами, та зараз вона вже не витримує, тому треба робити капремонт. Окрім того, ще потрібно замінити вікна в гуртожитку. Всього їх є 320 штук, але потребує замінити 260. На це потрібно 780 тисяч.

Професійно-технічне училище №27 у місті Берестечко теж просить гроші на заміну даху – більше мільйона. А матеріально-технічну базу училища покращуватимуть вже за свої кошти. Маневицький професійний ліцей просить допомогти придбати пилораму стрічкову з обладнанням і трактор потужністю 40 кінських сил.

Державний навчальний заклад «Нововолинський центр професійно-технічної освіти» уже завершує ремонт полігону, всі кошти використають до 15 грудня. Але під час розробки проектно-кошторисної документації з’явилася інша частина робіт на 1,3 мільйона гривень. Тому їх і просять в облради, аби вже повністю закінчити ремонт полігону. Поблизу нього знаходяться городи людей, тому потрібно було робити підпорки, і так дорого це все обійшлося.

Окрім того, для закладу просять 1,4 мільйона гривень на ремонт гуртожитку №11, адже вже є припис, щоб його закрити. Пожежна система гуртожитку в дуже поганому стані. А також за 400 тисяч треба замінити вікна.

Любешівський технічний коледж Луцького національного технічного університету просить допомогти відремонтувати навчальний корпус, частина якого завалилася. Проектно-кошторисна документація показала, що на реставрувати корпус можна за 20,5 мільйонів гривень. Та спочатку треба розібрати завали, на що піде орієнтовно 230 тисяч гривень. Якщо ж просто укріпити приміщення, а не реставрувати його, то використають приблизно 1,5 мільйона гривень. Якщо ж це зробити, то можна продовжити в одній частині корпусу навчальний процес.

Представники обласної ради послухали всі проблеми профтехзакладів, взяли до уваги, і тепер вирішуватимуть, які проблеми потрібно вирішити найперше. Адже освітньої субвенції на 2019 рік не так багато, і на все не вистачить.

Голова постійної комісії з питань бюджету, фінансів та цінової політики Ірина Вахович порекомендувала всім представникам освітніх закладів, аби шукали й інші можливості вирішити свої проблеми. Зокрема подавати проекти на ДФРР, та інші грантові проекти.

Коментарі
24 травня
Сьогодні
Вчора
22.05.2019
21.05.2019
20.05.2019
19.05.2019
18.05.2019
17.05.2019
16.05.2019
15.05.2019
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин