Любомльська лікарня виграла сучасний аналізатор на міжнародній виставці у Львові

#   1768

Представники Любомльського ТМО взяли участь у Львівському медичному форумі, де компанія «ФАРМАСКО» провела розіграш імунофлуоресцентного аналізатора LS-1100 в рамках міжнародної медичної виставки «ГалМЕД 2026».

Переможницею стала медична директорка з організаційно-методичної роботи Марія Тимошук. Про це інформують у Любомльському ТМО.

Переможців визначили в прямому ефірі на офіційній сторінці компанії у Facebook. Нещодавно представники «ФАРМАСКО» особисто привезли обладнання до лікарні.

Аналізатор LS-1100 — портативний прилад, який за допомогою флуоресцентної технології кількісно визначає біомаркери при цукровому діабеті, серцево-судинних, ниркових, онкологічних захворюваннях, гормональних розладах та запальних процесах. Зокрема, він дає змогу вимірювати С-реактивний білок, D-димер, прокальцитонін, IL-6, феритин, а також виявляти антитіла IgM та IgG до коронавірусу.

Обладнання передали до лабораторії лікарні, де воно вже використовується для діагностики пацієнтів.

У форумі від Любомльського ТМО також брали участь генеральний директор Іван Маїло, ме дична директорка Ольга Кульчицька та завідувачка реабілітаційного відділення Наталія Смітюх.

Останні новини

Всі

16 червня 2026

15 червня 2026

Переглянути все