У Старовойтові «євробляхарі» перекриють дорогу до «Ягодина»

19 Листопада 2018, 11:54
Перекриття дороги до «Ягодина» 6716
Перекриття дороги до «Ягодина»

На автомобільній дорозі міжнародного значення Київ–Ковель–Ягодин власники автомобілів на іноземній реєстрації обмежать рух.

Всеукраїнську акцію непокори планують розпочатися у вівторок, 20 листопада, з 09:00 на пішохідних переходах автомобільних доріг поблизу МП «Ягодин» у селі Старовойтове та у Княгининівській ОТГ, – повідомляють організатори.

Учасники вимогатимуть накласти вето на закони №8487 і №8488, відправити їх на доопрацювання та внести правки від активістів.

Організатори просять водіїв з розуміння поставитися до цієї акції та завчасно спланувати свій маршрут.

Коментарі
19 Листопада 2018, 14:26
Чого так пізно? Закон діє вже більше десяти днів.
19 Листопада 2018, 16:29
Президент ще не підписав
19 Листопада 2018, 17:42
Я знародом
20 Листопада 2018, 00:07
я за ковбасу по 10 грн.!!!!!!!!!!!!!
20 Листопада 2018, 01:04
БОРІТЬСЯ І ПОБОРЕТЕ. Т.Г.ШЕВЧЕНКО. ЛЮДИ-НЕ БУДЬТЕ БАЙДУЖІ.ВСЕ ЦЕ-ОБЄДНУЄ ПРОТИ ВАРВАРСЬКИХ ТАРИФІВ У НЕДОЛУГОЇ ВЛАДИ-ЯКА ОБКРАДАЄ УКР.НАРОД І ВСТАНОВЛ.ДРАКОН ЦІНІВ.ГАНЬБА.
20 Листопада 2018, 10:10
Молодці<br/>Підтримую
20 Листопада 2018, 10:42
Чудаки, нехай ідуть в Києві перекривають. А тут крім водіїв далекобійників більше ніхто не постраждає!!!!
20 Листопада 2018, 12:19
Перекрили дорогу і кому зробили погано? Ті, хто прийняли такий закон не стоять в черзі на Ягодині. А перекрили дорогу своїм братам, таким як ви, які не можуть попасти туди куди їдуть. Ви складаєте їм великі проблеми, а вони стоять і клянуть вас усіма Богами, і за це можуть вас і побити. Дуже дивний спосіб вирішування питань, за рахунок своїх братів.
20 Листопада 2018, 15:27
перекривайте всі шляхи--якби у нас всі були дружні--то цій владі не дозволили приймати злочинні закони проти українства.все роблять на зло людям- по інакшому як геноцидом не назвеш. що це за необосновані тарифи на енергоносії...газ\електрика\продукти\топливо\розмитнення...що вони сволочі творять.Люди повставайте-бо далі буде гірше-останню шкіру здеруть-у вас є діти--чи ми не достойні на краще життя.Не будьте байдужі.
27 Листопада 2018, 13:03
Ліпше б робили майдан не на зміну президента, а на зміну всіх тих падлюк які за сіли у нашій владі! Вибори нічого ново не дадуть, навіть якщо і вибрати нормального президента, то ті чмирі його згноять і він гратиме під їх дудку. Говорили про Савченко, що хотіла їх підірвати - Я тільки за! Начали б нормально жити.