Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
Безоплатна правова допомога
Безоплатна правова допомога

Любомль: працювала мобільна група доступу до безоплатної правової допомоги

13:03 18.11.2018
589

Мобільна група доступу до системи безоплатної правової допомоги 15 листопада працювала у місті Любомлі.

Участь у засіданні мобільної групи, яка відбулась в актовій залі адмінприміщення районної ради, взяли голова райдержадміністрації Олександр Устименко, перший заступник голови райдержадміністрації Олександр Герасимчук,начальник Головного управління юстиції у Волинській області Антон Кустик, заступник начальника управління державної реєстрації ГТУЮ у Волинській області Вікторія Пирога, головний спеціаліст відділу розгляду звернень та забезпечення діяльності комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації Управління державної реєстрації ГТУЮ у Волинській області Алла Лотвін та начальник Любомльського Бюро правової допомоги Андрій Литвинюк. Про це повідомляють у секторі з питань внутрішньої та інформаційної політики апарату райдержадміністрації.

На початку темою обговорення стало питання про роботу оперативного штабу із забезпечення прав і свобод землевласників та землекористувачів, їх майнових прав, про яку проінформував начальник Головного управління юстиції у Волинській області Антон Кустик.

Актуальними також були питання порядок реєстрації договорів оренди, надання правової безоплатної допомоги у сфері земельних відносин та питаннями з якими звертаються громадяни до Бюро правової допомоги.

Окрім того, фахівці Головного територіального управління юстиції у Волинській області дали чіткі роз’яснення та консультації аграріям , орендарям та представникам об’єднаних територіальних громад з земельних питань про роботу комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації.

Коментарі
16 липня
Сьогодні
Вчора
14.07.2019
13.07.2019
12.07.2019
11.07.2019
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин