Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
Газ
Газ

Через високі тарифи українці опинилися за межею бідності

17:28 12.11.2018
535

Всіх громадян України, незалежно від того, де вони живуть, хвилюють ціни на комунальні послуги і вартість газу. За даними ООН, близько 60% українців опинилися за межею бідності, тобто витрачають менш ніж 150 доларів на місяць. Нові комунальні тарифи стануть для них не підйомним тягарем.

Президент України Петро Порошенко намагається уникнути відповідальності за підвищення цін на послуги ЖКГ, але ніде правди діти – насправді він несе ключову відповідальність. По-перше, рішення підвищити ціну на газ уряд ухвалив за прямою вказівкою Порошенка, бо прем’єр-міністр Володимир Гройсман не може робити такі відповідальні кроки, не узгодивши їх з Петром Олексійовичем.

По-друге, Порошенко поставив свій підпис під меморандумом із МВФ, де містяться плани підняти ціну на газ для населення. По-третє, минуло вже три тижні з дня постанови про підвищення ціни, а гарант Конституції її не скасував і не відмінив. Тим самим фактично взяв відповідальність на себе.

До речі, неправдиве твердження і про нібито ринкові ціни на газ. Насправді ніякого «ринку газу» в Україні не існує, а є одноосібний монополіст – НАК «Нафтогаз». Також не існують і загальні «європейські» ціни. В кожній країні Європи ціну визначають залежно від платоспроможності громадян. Якщо взяти критерій платоспроможності, то саме українські ціни є найвищими в Європі.

Субсидії, про які дуже часто говорять представники влади, це тимчасова подушка, яку вже дуже скоро виб’ють з-під ніг українців. У бюджеті на 2019 рік грошей на субсидії заплановано в 1,5 раза менше, ніж на цей рік. Значить, кількість отримувачів скорочуватимуть, а борги українців за послуги ЖКГ стрімко зростатимуть.

Далеке від правди і твердження, що начебто збільшення ціни на газ сприяє розвитку економіки. Навпаки, це підвищення вже фактично знищило цілі галузі, зокрема хімічну. Але найболючіше воно б’є по бюджетах українських родин, різко скорочує платоспроможний попит на вітчизняні товари і послуги.

Партія «Батьківщина» вимагає скасувати рішення про подорожчання газу. Юлія Тимошенко пропонує Верховній Раді проголосувати за мораторій, який заморозить ціну блакитного палива. Але Андрій Парубій вперто не ставить цю постанову на голосування, хоча це чи не останній шанс для нинішнього складу ВР відбути свої повноваження без ганьби.

Математичний підрахунок свідчить, що ціна на газ не повинна перевищувати 2700 гривень за тисячу кубометрів замість нинішньої – 8500 гривень. Якщо чинна влада не скасує нове підвищення, то це буде зроблено одразу після президентських виборів.

Микола Спірідонов,

політолог ІНПОЛІТ

Коментарі

Жидомасони від БЮТ брешуть

22:55 12.11.2018

Що ми спостерігаємо сьогодні навколо нас у світі? Основні загальнолюдські цінності, такі як: любов до ближнього, взаємодопомога, побожність, моральність, любов до рідної землі, рідного народу давно вже перестали бути визначальними орієнтирами в житті людей. Їх замінили такі “цінності”: безмежне грошолюбство, жорстокий кар’єризм, розпуста, сексуальні збочення, алкоголізм, наркоманія, розгул злочинності, абсолютна байдужість людей до всього що безпосередньо не стосується їхнього добробуту, спокою, інтернаціоналізм, космополітизм, зневага до національних традицій, рідної культури, яку замінили примітивна попса, одноманітна електронщина, дешеві слізливі мильні опери, жорстокі бойовики, паскудні комедії, отупляюча фантастика, порнографія. Саме такі жанри переважають в сучасній культурі. Варто також сказати про тотальну глобалізацію всіх сфер нашого життя. Особливо згубно на свідомість людей впливає всюдисуща реклама. Ми не думаємо і не приймаємо рішень самостійно. Реклама вчить нас як жити і що купувати, де відпочивати і за кого голосувати і т.д.

На зміну принципам расової і національної чистоти приходить шалена пропаганда міжрасових і міжнаціональних шлюбів, яка обґрунтовується брехливими, псевдонауковими теоріями. Всім же противникам цього ганебного явища пришиваються ярлики расистів, нацистів, шовіністів.

На зміну православному християнству приходить так зване „неохристиянство” з безліччю сект і церков, особливо небезпечною є тоталітарна секта „Свідків Єгови”, яка заманює людей у свої ряди.

Чому відбувається все це ? Хто зацікавлений в такому стані речей у світі?

Відповідь на це запитання одна: жидомасони.

Хто вони? Що вони? Яка Їх мета?

Жидомасони – це надзвичайно потужна організація. Члени масонських лож і жидівських організацій володіють найбільшими корпораціями, компаніями, заводами, фабриками, банками, засобами масової інформації (телебачення, радіо, газети, журнали, Інтернет), вони очолюють міжнародні фонди, організації, займають посади в урядах багатьох держав.

Отже, жидомасони мають величезний економічний, політичний, інформаційний вплив на життя у всьому світі.

Жидомасони пропагують і всіляко підтримують ті псевдоцінності, перелічені вище, прикриваючись „лібералізмом” і „сучасним сприйняттям світу”. З якою метою вони це роблять? Їхньою метою є перетворення всіх людей у світі, крім жидів, у тупу, примітивну отару „споживачів”.

міла

10:20 13.11.2018

на вулиці Всі--революція.ДОЛОЙ ПЄТРУШКУ

Людмила

22:44 13.11.2018

В " теорію світового заговору" та жидомасонів вірять люди з когнітивними порушеннями психіки.
Критики ж відзначають численні спотворення, логічні і фактичні нестиковки цієї теорії . При цьому зазначають, що прихильники таких теорій - люди віри, раціональні дискусії з якими безглузді: вони не сприймають критичний аналіз і заперечення. А відомі психіатри вважають, що існує «масонофобія» - рід ідеологічного божевілля, для якого характерні різноманітні страхи і крайня підозрілість, як при параної. Проте допомогти такому хворому неможливо, - ця "теорія" - плід висновків бестолкових голів, котрі не в змозі розібратися у своїх власних проблемах.

Людмила

22:50 13.11.2018

А стосовно БЮТ, згідна - точно не без гріха, хоча і незалежно від вигаданих "масонів". Не приведи Господи їх знову до влади. Такі ж самі, як і ті , що і зараз при владі.

АЛЕКС В

03:39 16.11.2018

Краще вона,ВОНА поганого нічого не зробила.Ющенко її опустив.А за її рахунок,він став Презиком. Хотілось щоб став Парасюк,або мер Конотопу,нові люди.

16 липня
Сьогодні
Вчора
14.07.2019
13.07.2019
12.07.2019
11.07.2019
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин