Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter

Учні Куснищанської школи допомогли садити ліс

12:40 22.04.2018
813

Щороку школярі з учителями та технічним персоналом залучаються до посадки лісу в рамках акції «Майбутнє лісу у твоїх руках».

Цьогоріч діти теж стали активними учасниками акції. Роботу розпочали з правил техніки безпеки при створенні лісових культур та поведінки перебування на природі, зокрема в лісі, яку провів Петро Антонюк, – йдеться на сайті навчального закладу.

Лісничий Віталій Ляшук ознайомив школярів з організацією виробничого процесу в Куснищанському лісництві, розповів, як отримують посадковий матеріал. Він зазначив, що основними напрямками роботи є створення лісових культур та догляд за ними , охорона та захист лісу від пожеж та шкідників, вирощування сіянців, заготівля насіння, лісопродукції.

Лісничий зауважив, що особливо гостро стоїть проблема забруднення лісових масивів. Працівники лісництва постійно патрулюють територію лісництва із метою недопущення забруднень.

Майстер лісу Володимир Шевчук розповів про схему посадки лісових культур та провів майстер-клас для дітей: на яку глибину садити дерево, яка повинна бути між ними відстань в рядку та як правильно коріння саджанця присипати грунтом за допомогою Меча Колесова.

Як зазначив Володимир Пашко, майстер дільниці№6, такі заходи сприяють поглибленню знань школярів про ліс, вихованню в підростаючого покоління почуття любові і бережливого ставлення до природи рідного краю, спрямування на вибір майбутньої професії.

За два дні роботи було висаджено приблизно 30 тисяч саджанців сосни звичайної та 6 тисяч 300 штук. Берези бородавчастої на площі 5 гектарів.

Лісівники високо оцінили рівень культури та старанність учнів і запевнили, що більше 95 відсотків нині висаджених дерев повинні прийнятись. Тож вже через кілька десятків років ці зруби перетворяться на молодий ліс.

Коментарі
15 лютого
Сьогодні
Вчора
13.02.2019
12.02.2019
11.02.2019
10.02.2019
09.02.2019
08.02.2019
07.02.2019
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин